Téma prvého VR/AR headsetu od spoločnosti Apple sa pohybuje v kruhoch jablkovej komunity už nejaký čas. Očakávané zariadenie sa svetu určite v tomto roku už nestihne ukázať. Apple má totiž zastrešený počet predstavených zariadení ešte pred vianočnou sezónou, preto sa žiadnych noviniek nedočkáme. Analytici však tvrdia, že budúci rok by mohol byť pre spomínaný produkt kľúčový.

Prečítajte si tiež  Apple Headset by mal doraziť aj v cenovo dostupnejšej verzii. Na tento model si však počkáme o čosi dlhšie

Spoločnosť Apple v roku 2022 vydala mnoho nových produktov, ktorými si spravila zárez takmer vo všetkých kategóriách svojej ponuky. Jedným z produktov, ktorý v zozname oznámení spoločnosti Apple na rok 2022 chýba, je dlho avizovaná náhlavná súprava, ktorá je vo vývoji už niekoľko rokov.

Vývoj náhlavnej súpravy Apple, ktorá podľa odhadov nesie názov „Apple Reality Pro“, sa v minulom roku zrýchlil a očakáva sa, že firma po viacerých odkladoch headset konečne predstaví budúci rok. Podľa známeho analutika, ktorým je Ming-Chi Kuo, Apple oznámi headset už o niekoľko mesiacov počas podujatia, ktoré je naplánované na január 2023.

Apple VR / AR Headset
Zdroj: AppleInsiderN

Náhlavná súprava bude najväčším oznámením produktu spoločnosti Apple od čias pôvodných hodiniek Apple Watch. Preto je pochopiteľné, že to firma nechce zbytočne uponáhľať. Dočkáme sa teda eventu, ktorý bude venovaný výhradne tomuto zariadeniu.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -