Nedávno predstavený systém watchOS 9 prinesie niekoľko zaujímavých zmien, ktoré sa v jablkových hodinkách objavia vôbec prvýkrát. Jedna z nich poteší hlavne majiteľov starších modelov Apple Watch. Nový watchOS 9 pridá možnosť rekalibrácie pre hodinky Apple Watch Series 4 a Apple Watch Series 5. Výsledkom rekalibrácie bude presnejší odhad maximálnej kapacity batérie.

Po aktualizácii na watchOS 9 sa hodinky Apple Watch Series 4 a Series 5 rekalibrujú a následne presnejšie odhadnú maximálnu kapacitu batérie. Majitelia zariadenia vďaka tejto funkcii získajú lepší prehľad nie len celkovej kapacite, ale aj o tom, ako dlho hodinky vydržia po nabití.

- Reklama -

Spoločnosť Apple už skôr predstavila funkciu rekalibrácie pre iPhone 11, aby sa spresnil odhad výdrže batérie iPhonu. Pre hodinky Apple Watch však doteraz podobná funkcia nebola k dispozícii. Proces rekalibrácie prebehne počas aktualizácie na watchOS 9 a po jej nainštalovaní bude dokončený.

Zdroj: 9to5mac

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -