Nedávno predstavený systém watchOS 9 prinesie niekoľko zaujímavých zmien, ktoré sa v jablkových hodinkách objavia vôbec prvýkrát. Jedna z nich poteší hlavne majiteľov starších modelov Apple Watch. Nový watchOS 9 pridá možnosť rekalibrácie pre hodinky Apple Watch Series 4 a Apple Watch Series 5. Výsledkom rekalibrácie bude presnejší odhad maximálnej kapacity batérie.

Prečítajte si tiež  Návod: Nainštalujte si watchOS 9 už teraz!

Po aktualizácii na watchOS 9 sa hodinky Apple Watch Series 4 a Series 5 rekalibrujú a následne presnejšie odhadnú maximálnu kapacitu batérie. Majitelia zariadenia vďaka tejto funkcii získajú lepší prehľad nie len celkovej kapacite, ale aj o tom, ako dlho hodinky vydržia po nabití.

Spoločnosť Apple už skôr predstavila funkciu rekalibrácie pre iPhone 11, aby sa spresnil odhad výdrže batérie iPhonu. Pre hodinky Apple Watch však doteraz podobná funkcia nebola k dispozícii. Proces rekalibrácie prebehne počas aktualizácie na watchOS 9 a po jej nainštalovaní bude dokončený.

Zdroj: 9to5mac

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -