Aj keď predaje smartfónov zažívajú ťažké časy, spoločnosti Apple sa s posledným iPhonom 13, ktorý zoženiete už od 689,00 €, veľmi dobre darí. V poslednom štvrťroku dokonca dosiahol 2 % medziročný nárast predajov, čo je najmä v tejto situácii veľmi prekvapivé. Ako pri tom poznamenal generálny riaditeľ spoločnosti Apple Tim Cook, na iPhone prešlo rekordné množstvo bývalých používateľov Androidu.

No a keďže veríme, že mnohí ľudia nad touto zmenou uvažujú aj na Slovensku, rozhodli sme sa vám priniesť videonávod, o ktorý sa postarala priamo spoločnosť Apple. Technologický gigant vám v ňom ukáže, ako pomerne jednoducho preniesť dáta z Androidu do iOS a nové zariadenie používať bez akýchkoľvek problémov.

Prečítajte si tiež  Video: Takto Samsung pred piatimi rokmi trolloval Apple

Samotné video, ktoré si môžete pozrieť nižšie, má len dve a pol minúty a obsahuje podrobnú inštruktáž o tom, ako presne postupovať pri prenášaní dát z vášho starého Androidu do novučičkého iPhonu.

A hoci je nahraté celé v angličtine, pomocou ozubeného kolieska si môžete nastaviť automatický preklad titulkov do slovenského jazyka. Prechod teda zvládne aj človek, ktorý má problémy s cudzím jazykom.

Návod: Ako preniesť dáta z Androidu do iOS?

Ak sa vám už úspešne podarilo preniesť dáta z Androidu do iOS, no na platforme od Apple ste stále nováčikom, pozrite si týchto 10 tipov, ktoré vám pomôžu ovládať váš iPhone čo možno najefektívnejšie. Je vysoká pravdepodobnosť, že si na svoje nové zariadenie rýchlo zvyknete a späť na Android sa už nikdy nevrátite. Tak na čo ešte čakáte?

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -