Spoločnosť Apple sa snaží zjednodušiť používanie operačného systému iOS každým jedným rokom. V poslednej verzii sa objavila funkcia, o ktorej ste možno nevedeli. Ak vás zaujíma, ako zobraziť všetky odoslané odkazy v správach na iPhone či iPade, ste na správnom mieste.

Tento trik sa vám hodí predovšetkým vo veľmi aktívnych konverzáciách, kde sa odkazy v správach strácajú pod obrovským množstvom iných správ. Našťastie vám v tom však iPhone robí po celý čas poriadok skrz rozšírené možnosti, ktoré nájdete pri danom kontakte.

Repasovaný iPhone v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 149 € vrátane záruky!

Ako zobraziť všetky odoslané odkazy v správach na iPhone či iPade?

  • Otvorte si aplikáciu Správy a vyberte konverzáciu, v ktorej chcete nájsť odkazy.
  • Po otvorení konverzácie ťuknite na meno kontaktu v hornej časti, čím rozbalíte ponuku možností.
  • Potom prejdite nadol a pod časťou Fotky nájdite kategóriu Odkazy. Ťuknutím na položku Zobraziť všetky vám váš iPhone alebo iPad ukáže všetky odkazy na internetové stránky či apky, ktoré ste si s daným kontaktom posielali.
  • Teraz už stačí kliknúť na príslušný odkaz a uvidíte jeho obsah.
  • Ak chcete odkaz zdieľať, kopírovať alebo vymazať, podržte na ňom prst až kým sa neotvorí dodatočná ponuka.

Poznámka: Túto funkciu môžete využívať aj v skupinových správach, kde sa minimálne nám v redakcii už viackrát osvedčila. Práve na tomto mieste pribúdajú desiatky nových príspevkov od členov konverzácie a aj za hodinu alebo dve môže byť ťažké konkrétny odkaz dohľadať.

Prečítajte si tiež  Skrytý trik: Ako v iOS umiestniť jednu aplikáciu na viacero okien domovskej obrazovky?

Ak využijete ale postup vyššie a hlavne si naň zvyknete, už nikdy vám to nebude robiť problémy. Za nás teda skvelá drobnosť, bez ktorej si už nevieme predstaviť používať iPhone!

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -