Seriál The Last of Us aktuálne trhá všetky možné rebríčky sledovanosti. Príbeh adaptácie hry z hernej konzoly PlayStation zaujal divákov natoľko, že doslova odpočítavajú dni, kým vyjde ďalšia časť. A aj keď sme zvyknutí na to, že si ho na Slovensku užívame vždy v pondelok (v USA vychádza už v nedeľu), piaty diel prinesie veľkú zmenu, ktorá vás možno poteší. informoval o tom portál Collider.

Hľadáte kvalitný kvalitný kryt pre svoj iPhone? Na Loopi.sk ho nájdete. V ponuke je za skvelú cenu a zaplatiť zaň môžete rýchlo a bezpečne cez Apple Pay. (reklama)

Na obrazovkách sa totiž objaví oveľa skôr, už 10. februára, pričom na Slovensku by to malo byť 11. februára. Premiéra tak príde s dvojdňovým predstihom a dôvod to má úplne jednoduchý. HBO nechce prísť o sledovatelov.

Aby sme to priblížili, práve v nedeľu 12. februára 2023 sa bude v USA konať extrémne sledovaný finálový zápas Super Bowlu. Na túto udalosť sa pripravujú fanúšikovia v celej krajine a pokiaľ by sa takýto zásadný event bil s premiérou piatej časti The Last of Us, skoro určite by to spôsobilo výrazný prepad sledovanosti.

My len doplníme, že po kontroverznom treťom diely pribudol práve v týchto chvíľach na platformu HBO Max diel štvrtý. Pokiaľ ste ešte The Last of Us nevideli, celý príbeh je založený na populárnej hre pre PlayStation, pričom jeho dej sa odohráva 20 rokov po zničení modernej civilizácie. V hlavnej úlohe hrá postava Joel – ostrieľaný preživší, ktorý je najatý na to, aby prepašoval 14-ročné dievča Ellie z karanténnej zóny.

A hoci sa to na začiatku zdá ako jednoduchá úloha, neskôr sa situácia zmení a dvojica sa vydáva na brutálne náročnú cestu:

Medzičasom bolo dokonca potvrdené, že úspešný snímok The Last of Us dostane aj druhú sériu. To kedy to ale bude zatiaľ nevieme. Nechajme sa prekvapiť.

Prečítajte si tiež  Na Netflix mieri konkurent pre seriál Černobyľ. Mapuje hrôzostrašnú jadrovú nehodu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -