Ako určite viete, HBO Max operuje na Slovensku už niekoľko mesiacov. Za ten čas, sa službe podarilo ukoristiť si poriadnu komunitu nadšencov. Spoločnosť však má ďalšie veľké plány, ako fanúšikom ešte viac skvalitniť zážitok zo sledovania obľúbeného obsahu. Aplikácia HBO Max pre iPhone a iPad dostane významnú aktualizáciu, ktorá prepracuje rozhranie a pridá niekoľko nových funkcií. V apke bude možné využiť možnosti systémov iOS a iPadOS.

Prečítajte si tiež  HBO Max skončí všade vrátane Slovenska. Kedy sa tak stane a čo bude nasledovať potom?

Aplikácia určená pre jablkové smartfóny a tablety ponúkne intuitívnejší navigačný systém, prepracovaný dizajn a vylepšenia výkonu a stability. Vďaka novým vychytávkam bude apka vyladená na štýl novej aplikácie HBO Max pre Apple TV, ktorá vyšla v apríli.

Vďaka novej funkcionalite bude možné zdieľať sledovanie seriálov či filmov cez SharePlay prostredníctvom aplikácií FaceTime a Správy. Dostupné bude naviac aj tlačidlo Shuffle, vďaka ktorému vám apka ponúkne ľubovoľný obsah podľa vašich preferencií na štýl Netflixu. Háčikom ale je, že možnosť zdieľania obsahu cez SharePlay by mala byť zatiaľ dostupná iba v USA a do Európy sa dostane až o niečo neskôr.

Logo aplikácie HBO Max na iPhone
Zdroj: CNET

Tlačidlo Shuffle, ktoré bolo už predtým k dispozícii vo webovom rozhraní pre počítače, umožňuje používateľom náhodne vybrať prvú prehrávanú epizódu vybraných relácií na platforme. Na iPade bude taktiež fungovať možnosť Split View s inými aplikáciami, takže môžete sledovať HBO a zároveň sa venovať iným činnostiam, vďaka premyslenej funkcii obraz v obraze.

K dispozícii bude aj vylepšené domovské rozhranie pre stiahnutý obsah, podpora orientácie tabletu na výšku a na šírku a vylepšené prostredie čítačky obrazovky s aktualizovanými navigačnými prvkami a funkciami.

Prečítajte si tiež  Netflix či HBO Max sú úplne inde. Toto je skutočný trhový podiel Apple TV+

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -