Aktualizované internetové stránky Apple.sk

Ako to už býva zvykom, naša malá krajina uprostred Európy, nie je pre technologickú spoločnosť ničím zaujímavá. Okrem toho, že tu nemáme Apple Store či Apple Online Store, firma pravidelne ignoruje aj aktualizácie svojich internetových stránok. Prakticky až teraz, viac ako mesiac po predstavení, sa na nich objavil najnovší iPhone 12. No a aj keď je to úspech, stále tu chýbajú niektoré produkty.

Pokiaľ sa pozriete do sekcie počítačov, iMac 27″ svieti ako „horúca novinka“. Tento model bol ale predstavený ešte v lete 2020 a od jeho príchodu sme sa dočkali aj aktualizovaných MacBookov a Macu mini s procesorom Apple M1.

Aj keď tieto zariadenia bez problémov zoženiete u autorizovaných predajcov, na oficiálnych stránkach neexistujú. Zákazníci sa tak nemôžu spoliehať na výrobcu, aby sa dozvedeli všetky potrebné informácie. To je trochu zvláštny prístup, nemyslite?

Ako sme už uviedli vyššie, Apple je nadnárodná spoločnosť s celosvetovým presahom. Starať sa o každú internetovú stránku v rôznych jazykových mutáciách musí byť náročné a my to rešpektujeme.

Na druhej strane, stále ide o najhodnotnejšiu spoločnosť na svete. To je taký problém aktualizovať web? Veď práve podľa neho sa mnohí ľudia rozhodujú či kúpiť alebo nekúpiť… Čo si o tom myslíte vy? Napíšte nám do komentára.

Prečítajte si tiež  Návod: Zapnite si optimalizované nabíjanie batérie na Apple Watch. Spomalíte jej starnutie.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.