O 10. septembri sa hovorí stále viac a viac. Viaceré média informovali o tom, že firma predstaví aj niečo iné ako iPhone 11 či Apple Watch Series 5. Apple chystá na Keynote „One More Thing“. Čo to bude?

Apple chystá na Keynote „One More Thing“. Čo to bude?

Tento rok bude na Keynote téma číslo jedna tak ako vždy iPhone 11. Tu si o jeho bližších špecifikáciach môžete prečítať viac. Apple popri jeho boku už tradične predstaví aj vylepšenú verziu hodiniek Apple Watch Series 5. Hovorí sa aj o novom MacBooku Pro 16″ či iPade. Je ale možné, že s týmito zariadeniami spoločnosť čaká ešte do novembra, kedy by sa mohla uskutočniť posledná tohtoročná Keynote.

iPhone 11/ 11 Pro - Sumarizácia toho, čo o ňom vieme. - svetapple.sk

Určite to ale nebude všetko. Spoločnosť Apple by mohla aktualizovať aj ďalšie zariadenie z portfólia svojich produktov. Je ním Apple TV, ktorá by celkom logicky prišla s výkonnejším hardvérom, kvôli hernej službe Apple Arcade. Stala by sa z nej ešte viac hracia konzola, akou je dnes a to by u používateľov vyvolalo záujem na kúpu. Navyše, Apple ju aktualizuje pravidelne na tejto Keynote každé dva roky. Posledná verzia Apple TV 4K prišla na evente v roku 2017. Dávalo by to teda zmysel.

Určite ale neočakávame ani jeden z vymenovaných produktov na pozícii produktu, ktorý sa bude skrývať za záhadným „One More Thing“. Apple túto frázu používa veľmi opatrne a spravidla vždy len v situáciach, kedy má prísť niečo veľké. Už vieme na isto, že niečo pod touto hláškou príde, nevieme ale čo to bude. Máme však silnú indíciu o produkte, ktorá by sa mohla naplniť.

Apple Glasses?

Jablková spoločnosť už dlhšiu dobu pracuje na produkte, akým sú Apple Glasses. Nažnačuje to množstvo informácii ale aj patentových prihlášok, ktoré s takýmto produktom súvisia. Ako informuje portál PhoneArena, práve takto produkt by sa mohol skrývať pod rúškom „One More Thing“. Navyše Apple v oficiálnej pozvánke napísalo „Be Innovation Only“. Znamená to teda, že by mala prísť veľká inovácia, ktorou vylepšený iPhone XS s názvom 11 a fotoaparátom navyše určite nebude.

Nezabúdajme tiež na priemysel s rozšírenou realitou. Firma sem investuje milióny dolárov a chce z nich mať nejaký úžitok. Práve okulaire, ktoré by ju sprostredkovali by mohli byť dobrým krokom. Výhodu môžu mať pri hraní hier, vývoji, výskume ale aj vzdelávaní v školách. Nechajme sa teda prekvapiť, čo si na nás 10. septembra v divadle Steva Jobsa top manažéri spoločnosti nachystajú. Veľmi sa na tento event tešíme a budeme ho sledovať. Pokojne sa k nám pridajte.

Prečítajte si tiež  Chlapec chcel ukázať aký má dobrý obal ale moc mu to nevyšlo.
Apple chystá na Keynote One more thing. Čo to bude? -svetapple.sk
Apple chystá na Keynote One more thing. Čo to bude? -svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJphonearena
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.