Len minulý piatok sa na streamovacej službe Apple TV+ objavila prvá epizóda tretej série seriálu „For All Mankind“, ktorý na tejto platforme debutoval ešte v roku 2019, keď bola uvedená na trh.

Rýchlo sa stal jedným z najobľúbenejších a najlepšie hodnotených seriálov, aké sú na Apple TV+ dostupné a keďže to chce spoločnosť Apple využiť vo svoj prospech, rozhodla sa ho na určitý čas sprístupniť zadarmo každému, kto oň prejaví záujem.

„For All Mankind“ na Apple TV+ zadarmo 

„For All Mankind je vedecko-fantastický seriál zobrazujúci alternatívnu históriu nášho sveta, v ktorej Sovietsky zväz predbehol USA v tzv. vesmírnych pretekoch a ako prvý uskutočnil úspešné pristátie človeka na Mesiaci, čo viedlo k vyostreniu konfliktu medzi oboma stranami.

Scenár napísal Ronald D. Moore – americký scenárista a televízny producent, známy zo seriálov ako „Battlestar Galactica“, „Outlander“, „Star Trek: New Generation“ a „Star Trek: Space Station“.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 môže zdražieť všade mimo USA. Dôvodov je hneď niekoľko

Prvá sezóna seriálu For All Mankind pozostáva z desiatich epizód. Všetky môžete v súčasnosti sledovať na Apple TV+ zadarmo. Spoločnosť Apple uviedla, že ide o časovo obmedzenú akciu, ale neuviedla presný dátum ukončenia. Ak si chcete seriál pozrieť, navštívte oficiálnu internetovú stránku spoločnosti Apple, kde je k dispozícii.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -