Jablková hudobná služba sa už onedlho dočká špeciálneho obsahu. Gigant z Cupertina začne prostredníctvom Apple Music naživo vysielať vybrané koncerty cez livestream. Ako prvé je v pláne vystúpenie Harryho Stylesa, ktoré sa uskutoční už tento piatok v UBS Arene v New Yorku.

Prečítajte si tiež  Priestorový zvuk Spatial Audio je hitom. Pre Apple Music naháňa množstvo nových predplatiteľov

Predplatitelia Apple Music budú môcť sledovať vybrané koncerty bezplatne, pričom stačiť k tomu bude akýkoľvek druh predplatného.Séria koncertov ponesie názov „Apple Music Live“ a pôjde o podobnú udalosť ako „iTunes Festival“. V tomto prípade išlo o každoročnú sériu koncertov, ktorú spoločnosť Apple organizovala a naživo vysielala z Londýna v rokoch 2007 až 2016.

Vo svojom tweete spoločnosť Apple prisľúbila, že bude streamovať koncerty niektorých obľúbených svetových umelcov. O akých umelcom sa po Stylesovi bude jednať, zatiaľ nie je známe. Prvý koncert bude možné streamovať prostredníctvom aplikácie Apple Music už tento piatok. Zatiaľ nie je jasné, či budú koncerty „Apple Music Live“ k dispozícii aj mimo livestreamu.

 

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here