Apple môže už o pár dní predstaviť nové Apple Watch Series 6. Prezradil to leaker Komiya. Jeho predpovede bývajú veľmi presné. Uvedenie na trh je naplánované na 9. septembra. Začiatok predaja o 2 dni neskôr…

Apple Watch Series 6 už 9.9.2020?

Informácie sa síce rôznia, no viackrát sme počuli, že nové hodinky prídu v deviatom mesiaci. Pôvodný dátum spadal na 10.9.2020 (dôvodom bola chyba na strane jablkovej spoločnosti). Konferencie sa však zrejme nedočkáme. Namiesto nej príde uvedenie formou tlačovej správy (podobne ako iPhone SE 2. generácie). Predpovedal to aj Jon Prosser.

Apple Watch Series 6 máme po novom očakávať 9. septembra (streda). Do predaja sa dostanú o dva dni neskôr, 11. septembra (piatok). Ťažko povedať, ako to bude s dostupnosťou. Na Slovensku si počkáte nanajvýš týždeň.

Hodinky prinesú upgrade vo viacerých smeroch. Ani v jednom prípade však nepôjde o revolúciu. Vo vnútri nájdeme výkonnejší procesor S6 & W4. Zlepší sa aj výdrž batérie. Dizajn prejde maximálne drobnými korekciami. Najväčšou novinkou má byť schopnosť detekovať hladinu kyslíka v krvi. Cenová politika zostane rovnaká.

O skorom príchode zariadenia nás presvedčil aj Apple Online Store. Vo včerajšom článku ste sa mohli dočítať, že aktuálna generácia Apple Watch Series 5 prestáva byť v niektorých verziách dostupná. Tento jav nie je náhodný a vyskytuje sa pravidelne pred začiatkom predaja nástupcu (pri rôznych produktoch).

Niektorí leakeri tvrdia, že po boku Apple Watch Series 6 uvidíme aj Apple Watch SE (pôvodne mali prísť až začiatkom budúceho roka). Všetko budeme aj naďalej podrobne sledovať a včas vás o tom informovať. Do komentára nám napíšte, či sa už na tieto hodinky tešíte.

zdroj

Prečítajte si tiež  Apple Thunderbolt s 5K Retina displejom tu bude v roku 2016
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.