Niekedy sa stáva, že sa niektorá technologická spoločnosť „prekecne“ o svojich blízkych plánoch v budúcnosti. Včera to urobilo Apple a vďaka YouTube prezradilo, kedy hodlá predstaviť Apple Watch Series 6 alebo iPhone 12.

Apple zverejnilo dátum budúcej Keynote!

Jablkovej spoločnosti sa v poslednej dobe príliš nedarí. Z prekvapení sa vďaka únikom stávajú verejné tajomstvá a aj keď nás chcú kompetentní napínať, tak sa vždy objaví nejaká nečakaná chyba, ktorá všetko pokazí. Presne to sa stalo počas včerajšieho večera.

Firma v rámci svojho oficiálneho YouTube kanála spustila test živého vysielania, ktorý uvádzal dátum najbližšej konferencie „10. septembra“. Apple samozrejme v priebehu niekoľkých minút livestream zrušilo, no šikovní používatelia stihli vytvoriť snímky obrazovky.

Momentálne nie je jasné, čo to malo znamenať, no predpokladáme, že sa nejaký pracovník omylom dopustil závažnej chyby.

Samozrejme konkrétny dátum nemôžeme brať na 100% vážne, pretože sa môže jednať iba o náhodne vybraný deň, ktorý firma použila na test. Na druhej strane sa však pýtame sami seba, prečo by to robila (jedinou logickou odpoveďou je zavádzanie verejnosti a médií)…

Apple ešte koncom minulého mesiaca potvrdilo, že iPhone 12 bude meškať a príde o niečo neskôr ako minulý rok. Jon Prosser stanovil dátum predstavenia na 12. októbra. Prezradil pritom, že Apple Watch Series 6 prídu samostatne v septembri (nie je ale vylúčené, že smartfón bude predstavený po ich boku o niečo skôr a predaj začne v októbri)…

Jedinú neistotu v tejto chvíli zohráva deň konania udalosti. 10. september padá na štvrtok, kedy Apple nezvykne svetu ukazovať nové zariadenia (poväčšine je to utorok alebo streda). Na druhej strane sa však bude jednať výhradne o online event, takže tu nemusia platiť bežné, zaužívané pravidlá. Nechajme sa prekvapiť. Tešíte sa?

Prečítajte si tiež  Dark Mode vám ušetrí baterku. Pozrite sa ako moc...
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here