Od vydania novej aktualizácie iOS 16 prešlo už niekoľko týždňov. Za ten čas sme mohli byť svedkami niekoľkých nemilých prekvapení, ktoré poukazovali na problémy a chyby nachádzajúce sa v novom systéme. Mnoho z nich sa týka hlavne nových smartfónov z modelového radu iPhone 14. Spoločnosť Apple plánuje už onedlho vydať iOS 16.0.3 s opravami chýb, ktorý sa okrem iného zameria na komplikácie s novými iPhonmi.

Prečítajte si tiež  Ak máte problém s výdržou batérie na iPhone s iOS 16, možno za to môže táto funkcia

Dôkazy o pripravovanej aktualizácii softvéru iOS 16.0.3 sa objavili v analytických záznamoch portálu MacRumors, ktoré boli v minulosti spoľahlivým indikátorom. Existuje niekoľko zostávajúcich chýb systému iOS 16, ktoré by mal (snáď) nový update vyriešiť. Do tohto súdka patrí napríklad problém s nízkou hlasitosťou počas telefonických hovorov vo funkcii CarPlayv prípade iPhonu 14 Pro, blikania displeja na niektorých modeloch iPhonu pri nastavení nízkeho jasu alebo crashovanie natívnych aplikácií.

iOS 16 obrázok
Zdroj: Blog do iPhone

Nie je jasné, kedy Apple plánuje vydať iOS 16.0.3, no odhady poukazujú na budúci týždeň. Počas októbra by sme sa mali dočkať vydania ďalšej aktualizácie v podobe iOS 16.1, ktorý sa bude sústreďovať na implementáciu funkcií ako napríklad živé upozornenia na uzamknutej obrazovke alebo podpora funckie Matter pre inteligentnú domácnosť.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here