Len pred malou chvíľou sme vás informovali o tom, že spoločnosť Apple vydala aktualizáciu iOS 17.3.1 pre všetky podporované iPhony, ktorá je zameraná predovšetkým na opravu chýb a bezpečnostných nedostatkov. Nie je to však jediný produkt, ktorý sa dnes večer dočkal updatu.

Okrem toho totiž gigant z Cupertina aktualizoval aj inteligentné hodinky Apple Watch na verziu watchOS 10.3.1, ktorá prichádza len niekoľko týždňov po watchOS 10.3, ktorá do hodiniek priniesla okrem iného aj nový Unity ciferník.

Ako už býva zvykom, Apple bol pri takomto type relatívne malej aktualizácie len veľmi stručný. Do oficiálnych poznámok skrátka napísal, že update watchOS 10.3.1 pridáva „vylepšenia a opravy chýb“, no túto informáciu viac nešpecifikoval.

Inštaláciu, ale za každých okolností odporúča. Veď sa môže týkať aj našej bezpečnosti. To, ako si aktualizovať Apple Watch na watchOS 10.3.1 sa dočítate nižšie:

Ako nainštalovať novú verziu watchOS? 

Apple Watch Ultra 2 vs Series 9
Zdroj: Unsplash / Daniel Romero / Anastasiya Badun (úprava redakcie)

Potrebujete na to len svoj iPhone (podmienkou iOS 17 a pripojenie ku Wi-Fi) a Apple Watch. Hodinky musia byť po celý čas v elektrickej sieti a na začiatku procesu dosahovať aspoň 50% batérie.

  • Otvorte si aplikáciu Apple Watch na svojom iPhone
  • V menu “Moje hodinky” vyberte Všeobecné
  • Vo vrchnej časti kliknite na Aktualizácia softvéru
  • Postupne sa vám načíta watchOS 10.3.1
  • Teraz vyberte Stiahnuť a inštalovať.
  • Zadajte heslo a odsúhlaste podmienky
  • Pokračujte inštaláciou.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Aktuálne: Najsofistikovanejší bankový podvod je už na Slovensku. Pripraviť vás môže o všetky peniaze
Môže ťa zaujímať
- Reklama -