Pred pár hodinami Apple predstavilo nový iphone SE 2. generácie. Zariadenie prichádza v tele iPhonu 8, no okrem toho poskytuje výkonný procesor a pár ďalších vylepšení za lepšiu cenu. S novým produktom vždy prichádza aj nová reklama. Tá k novinke SE sa nám veľmi páči…

Za minútu sa dozviete o iPhone SE 2. generácie úplne všetko…

Pokiaľ predstavíte naozaj jednoduchý produkt, ako ináč máte poňať reklamu ako opäť len „jednoducho“? V Apple majú marketingových a kreatívnych expertov, ktorí to v 57-sekundovom videu zvládli skombinovať naozaj na výbornú. Nový iPhone SE 2. generácie neprináša žiadne zásadne a revolučné novinky, ktorými by nás akýmkoľvek spôsobom ohúril. To ale ani nebolo jeho cieľom.

Apple chcelo predstaviť lacný model s výkonným procesorom, ktorý si kúpite v roku 2020 a budete ho môcť používať aj v roku 2023. Pokiaľ by ste si dnes kúpili takisto iPhone 8, obávame sa, že o dva roky by ste sa ho chceli pomaly zbaviť (hardvérovo by mal 5 rokov). Jeho nástupca ponúka v podstate len lepší procesor A13 Bionic a tiež vylepšené možnosti v oblasti fotoaparátu. Viac sa môžete dočítať v tomto rozsiahlom článku.

Ak sa vám však nechce čítať a chcete to radšej vidieť, môžete si pozrieť video nižšie. Obsahuje v podstate všetky dôležité informácie, ktoré potrebujete vedieť. No a nie je ich málo. Čo hovoríte na reklamy od Apple celkovo? Podľa nás patria medzi najlepšie spomedzi všetkých ostatných spoločností. Súhlasíte?

https://www.youtube.com/watch?v=SQIbeAk-bFA
Prečítajte si tiež  iPhone 14 Pro Max - pozrite sa na video vôbec prvej kvalitnej makety
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.