Štart aktualizácie macOS Monterey nemožno ani zďaleka považovať za hladký, nakoľko s upgradom na novú verziu sa spájalo hneď niekoľko výrazných chýb. Od jeho uvedenia a následných aktualizácií sa však systém stáva čoraz použiteľnejším, čomu nasvedčujú aj finálne doplnky noviniek, ktoré sa nám ukázali ešte počas WWDC 2021.

Prečítajte si tiež  Ak vlastníte Mac a nepoužívate najnovšiu verziu macOS, majte sa na pozore. Môže sa vás týkať tento problém

Spoločnosť Apple dnes poskytla druhú beta verziu pripravovanej aktualizácie macOS Monterey 12.4 verejnej skupine beta testerov. Táto aktualizácia prichádza dva týždne po vydaní prvej beta verzie, ktorá sa dostala v novej forme už aj do rúk developerov a súkromných testerov.

Verejní beta testeri si môžu stiahnuť aktualizáciu macOS Monterey 12.4 Monterey zo sekcie Aktualizácia softvéru v aplikácii Predvoľby systému po nainštalovaní príslušného profilu. Ak sa chcete zapojiť do testovania, prihláste sa na oficiálnej stránke Apple Beta Software Program.

macOS Monterey
Zdroj: Apple

Podľa poznámok k vydaniu od spoločnosti Apple nie je funkcia Universal Control v nových aktualizáciách iPadOS 15.5 a macOS Monterey 12.4 kompatibilná so zariadeniami so systémom macOS 12.3 alebo iPadOS 15.4.  Apple preto navrhuje, aby používatelia ako riešenie aktualizovali svoje zariadenia na nové beta verzie.

V beta verzii macOS Monterey neboli v súčasnosti nájdené žiadne nové funkcie. Pomerne väčších zmien by sme sa mohli dočkať v nasledujúcich aktualizáciách už pred letom.

Prečítajte si tiež  Apple chystá dva nové počítače Mac. Predstaví ich už o niekoľko týždňov

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here