Spoločnosť Apple si pre nás opäť prichystala ďalšiu výzvu, do ktorej sa môže zapojiť každý majiteľ ľubovoľného modelu hodiniek Apple Watch. V utorok 21. mája sa začína ďalšia výzva Apple Watch Activity Challenge na oslavu Svetového dňa meditácie.

Splnením výzvy môžu používatelia získať nový limitovaný odznak a sadu animovaných nálepiek pre iMessage.

Používatelia Apple Watch sa môžu zapojiť do výzvy tým, že zaznamenajú minimálne päť minút meditácie alebo uvedomelosti prostredníctvom aplikácie, Mindfulness alebo inej kompatibilnej aplikácie, ktorá synchronizuje aktivity s aplikáciou Health.

Výzva pre meditáciu dorazí už čoskoro

Tí, ktorí úspešne splnia túto výzvu, budú odmenení špeciálnymi odznakmi v aplikácii Kondícia. Okrem toho získajú kolekciu animovaných nálepiek, ktoré môžu používať v rámci aplikácií Messages a FaceTime, čím si môžu obohatiť svoju komunikáciu.

Táto iniciatíva je súčasťou Appleho snahy podporovať zdravý životný štýl a povedomie o duševnom zdraví medzi svojimi používateľmi.

Výzva pre meditáciu na rok 2024
Zdroj: Apple
Výzva pre meditáciu na rok 2024
Zdroj: Apple
Výzva pre meditáciu na rok 2024
Zdroj: Apple
Výzva pre meditáciu na rok 2024
Zdroj: Apple

Nezabudnite si preto zapísať do kalendára dátum 21. mája, kedy bude výzva globálne dostupná pre všetkých používateľov. Apple každoročne prináša rôzne druhy výziev počas celého roka, vďaka ktorým môžete vaše fitness schopnosti posunúť na novú úroveň.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Ultra 3 sú na ceste. Prinesú zásadné zdravotné vylepšenia

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -