Jablková spoločnosť ponúka v niektorých krajinách kvantum repasovaných produktov. Rýchlo by sme mohli spomenúť MacBook Pro 16″, alebo iPhone XS. Dnes k nim pribudli ďalšie zariadenia. Jedná sa o MacBook Air a iPad Pro 2018. Pozrite sa, koľko stoja, oproti novým.

Apple zaradilo do ponuky repasovaný MacBook Air a iPad Pro 2018!

Niekto sa toho bojí, iní zase odporúčajú. My osobne sme zatiaľ nemali žiadne veľké problémy s repasovanými produktami a ak aj áno, vždy sa to podarilo vyriešiť reklamáciou. Pokiaľ chcete ušetriť a nevadí vám, že budete používať staršu generáciu výrobku (ktorý už navyše mohol byť pred vami používaný), je to absolútne ideálna príležitosť získať kvalitné zariadenie za výhodnú cenu.

- Reklama -

Hneď na začiatku by sme chceli rozptýliť vaše obavy z toho, že iPad alebo MacBook už niekto pred vami používal, a uistiť vás, že všetky takéto produkty prešli rozsiahlym čistením a pokiaľ sa na nich nachádzali škrabance (alebo iné vizuálne poškodenia), dočkali sa nových dielov (krytov, displejov, atď…).

Okrem iného v nich výrobca automaticky vymieňa aj batériu, takže má 100% a predáva ich s jednoročnou zárukou (v zahraničí). Všetky takéto produkty sa nachádzajú v originálnom balení, ktorého súčasťou je kompletné príslušenstvo tak, ako pri novom kuse.

Apple predstavilo nový MacBook Air

No a teraz k cenám. Za MacBook Air 2018, ktorý ponúka procesor Intel Core i5 (1,6GHz) a 256 GB RAM, zaplatíte v USA len 719$. Úspora je v tomto prípade až 480$. Čo sa týka iPadu Pro (2018) s 11″ a 12,9″ displejom, tak tu repasované Wi-Fi verzie so 64 GB základným úložiskom začínajú ná 549$ (11″) a 699$ (12,9″). To znie podľa nášho názoru veľmi dobre.

Čo na to poviete? Oplatí sa? Apple síce oficiálne repasované produkty na Slovensku nepredáva, avšak niektoré obchody ich majú v ponuke, takže sa k ním viete dostať aj tu. Samozrejme, že v tomto prípade budú dostupné možno až o niekoľko mesiacov.

Apple zaradilo do ponuky repasovaný MacBook Air a iPad Pro 2018! O toľkoto sú lacnejšie.
Apple zaradilo do ponuky repasovaný MacBook Air a iPad Pro 2018! O toľkoto sú lacnejšie.

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.