Ďalší Apple Event 8. decembra?

Je to možno neuveriteľné, no technologický gigant sa nemusí zastaviť ani tesne pred Vianocami. Možno sa dočkáme malého prekvapenia v podobe viacerých hardvérových zariadení. Apple oznámilo poskytovateľom služieb zmeny v AppleCare, ktoré prídu 8. decembra 2020.

Tieto druhy zmien sú pomerne bežné a ako uvádza portál MacRumors, takmer vždy sa kryjú s uvádzaním produktov na trh. Ťažko teda povedať, čo si o tom myslieť v takomto netradičnom čase.

Decembrové avízo neupresňuje len dátum ale aj hodinu. Noviniek by sme sa mali dočkať o 8:30 ráno stredoeurópskeho času. Táto informácia zároveň naznačuje, že sa nemusí jednať o videoprezentáciu, ale iba o tlačovú správu (ináč by bola udalosť naplánovaná na 19:00).

Čo by ešte mohlo Apple predstaviť?

Ako iste viete, technologický gigant bol v posledných mesiacoch dosť aktívny a predstavil nám veľké množstvo zariadení. Mnohí si už nevedia predstaviť, čo by ešte mohlo prísť. V skutočnosti je ale toho celkom dosť.

Spomeňme si napríklad na špičkové slúchadlá AirPods Studio, sledovacie prívesky AirTag či novú generáciu Apple TV4K s procesorom Apple Sillicon.

Pokiaľ sa táto špekulácia potvrdí, budete o tom vedieť medzi prvými. Skutočne nás zaujíma, čo si pre nás Apple v tomto období pripravuje. Myslíte si, že sa decembrové predstavenie produktov uskutoční alebo je to len falošný poplach? Dajte nám vedieť v komentároch.

Prečítajte si tiež  Apple v rámci konferencie WWDC 2022 otvorilo centrum pre developerov. Takto vyzerá zvnútra
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJtomsguide
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.