Google Nest a Apple Music

Len nedávno sme vás informovali, že Apple uzavrelo partnerstvo s Microsoftom a Sony a na najnovšie herné konzoly Xbox či PlayStation, prinieslo službu Apple TV. Dnes tu máme ďalšiu podobnú spoluprácu, no tentokrát sa jedná o Google.

Táto spoločnosť dnes oficiálne oznámila, že služba Apple Music bude dostupná na niektorých reproduktoroch zo série Nest, s podporou Google Assistant. Jedná sa o krajiny: USA, Veľká Británia, Francúzsko, Nemecko a Japonsko. Služba sa týmto spôsobom dostane aj na zariadenia, ktorých hardvér nepochádza od Apple (ako napríklad HomePod či HomePod mini). To je dobrý ťah.

Ak vás zaujíma, ktoré modely budú Apple Music podporovať, odpoveď je Nest Audio, Nest Hub Max, Nest Mini a ďalšie.

Pochopiteľne, predtým než budete môcť prehrávať akúkoľvek hudbu, musíte vykonať registráciu/prihlásenie do účtu Apple Music v aplikácii Google Home. Túto platformu môžete nastaviť ako predvolenú.

Ako iste viete, produkty zo série Nest sú dostupné širšej mase používateľov, než konkurencia od Apple. Tieto inteligentné reproduktory ponúkajú solídny zvuk, skvelé vymoženosti spojené s hlasovým ovládaním a hlavne nižšiu cenovku než HomePod mini. Išli by ste do toho?

Prečítajte si tiež  Toto je 5 tipov pre Face ID, ktoré sa vám hodí spoznať
Môže ťa zaujímať
- Reklama -