Pokiaľ si chcete zostaviť efektívnu a funkčnú inteligentnú domácnosť, dnes vám predstavíme ďalší produkt, ktorý by vám v byte alebo rodinnom dome nemal chýbať. Inteligentné zvončeky sú na trhu roky a čoraz častejšie sa s nimi stretávame aj u nás na Slovensku. Pokiaľ hľadáte produkt, ktorý nie je drahý a ponúka veľa funkcií, práve Nedis WIFICDP10GY sa javí, ako vcelku zaujímavá voľba.

V prvom rade treba spomenúť to, že toto šikovné inteligentné zariadenie nefunguje len, ako zvonček ale má v sebe zabudovanú aj kameru so 130° zorným polom a HD kvalitou záznamu. Aby toho nebolo málo, Nedis WIFICDP10GY dostal tiež podporu nočného videnia, vďaka čomu ho môžete používať aj v tme alebo šere. No a cena? Na Slovensku sa Nedis WIFICDP10GY bežne predáva za zhruba 80 €. Po kliknutí na tento odkaz však nájdete aj ponuky, ktoré štartujú na hranici 58 €. A to je suma, za ktorú tento inteligentný zvonček určite stojí.

Zariadenie sa totiž dá napojiť na Wi-Fi (2,4 GHz) a následne komunikuje s vašim smartfónom. Akonáhle vám teda niekto zazvoní, na obrazovke iOS alebo Android zariadenia sa ukáže notifikácia a vy s touto osobou môžete komunikovať na diaľku bez toho, aby ste zbehli napríklad z druhého poschodia ku vchodovým dverám. Nikto vás teda neprekvapí. Rovnako tak môžete s osobou pred dverami komunikovať aj v čase, keď práve nie ste doma.

Nedis WIFICDP10GY
Zdroj: Nedis

Intelignetný zvonček Nedis WIFICDP10GY za 58 € má aj pohybový senzor, ktorý vás upozorní na každú podozrivú osobu, ktorá sa pohybuje okolo vašich dverí. Bezpečnosť domácnosti budete mať teda na vysokej úrovni. A čo je taktiež dôležité, do tohto šikovného zariadenia sa dá vložiť až 128 GB Micro SD karta, na ktorú viete ukladať všetky záznamy, ktoré zvonček natočí.

Pokiaľ teda chcete začať s inteligentnou domácnosťou a nechcete za ňu platiť príliš veľa peňazí, práve zvonček Nedis WIFICDP10GY nám príde, ako vynikajúca voľba, ktorá za tých pár desiatok eur stojí. V porovnaní s inými produktami vôbec nie je drahý. Najvýhodnejšie ponuky na toto zariadenie zobrazíte po kliknutí na tento odkaz. Pozrite si tiež kvalitu nočného záznamu pod týmto odstavcom.

Nezabudnite na ďalšie inteligentné produkty 

A ak náhodou hľadáte ďalšie dostupné smart produkty, vyskúšajte napríklad inteligentnú zásvuku od TP-Link, ktorá vám dokáže zobraziť aj spotrebu energie vášho spotrebiču alebo inteligentnú radiátorovú hlavicu Eve, ktorá vám vie ušetriť nejaké to euro vďaka automatickému nastavovaniu tepla vo vašej domácnosti.

Prečítajte si tiež  Ak Netflix zvýši ceny, stratí obrovské množstvo predplatiteľov: Spoločnosť stojí pre náročným rozhodnutím

V neposlednom rade by sme nemali zabudnúť ani na smart difuzér, ktorý sa dá pomerne ľahko ovládať cez iPhone. Takýto zariadení je dnes na trhu pomerne veľa.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -