Včera sme sa dočkali príchodu nových aktualizácií jablkových systémov, medzi ktorými nechýbal ani iPadOS 15.6. Žiadnych závratných noviniek sme sa síce nedočkali, no aj napriek tomu sa jedná o veľmi ôležitý update, ktorý pomôže hlavne majiteľom iPadu mini 6. Okrem bezpečnostných chýb sa totiž aktualizácia zameriava aj na riešenie problému s nabíjaním iPadov.

Prečítajte si tiež  Apple vydalo aktualizáciu iOS 15.6 a iPadOS 15.6 pre všetkých. Toto sú novinky

Ešte začiatkom mesiaca bol v systéme iPadOS objavený problém, ktorý spôsoboval komplikácie pri nabíjaní iPadu mini šiestej generácie. Zdá sa, že Apple tento problém v tichosti vyriešilo zavedením včerajšej softvérovej aktualizácie.

iPadOS 15.6 obsahuje vylepšenia, opravy chýb a aktualizácie zabezpečenia. Po nainštalovaní by sa používatelia už viac nemali stretnúť ani so spomínaným problémom s nabíjaním zariadenia.

iPad mini 6 na zelenom stole vedľa AirPods Pro, iPadu Air 3. generácie a MacBooku Pro
Zdroj: SvetApple

Je možné, že iOS 15.6 a iPadOS 15.6 budú jedny z posledných aktualizácií operačných systémov iOS 15 a iPadOS 15, pretože spoločnosť Apple sa teraz sústreďuje na aktualizácie iOS 16 a iPadOS 16, ktoré by mali byť uvedené na jeseň tohto roka.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -