Do „štvorice“ všetko dobré. V priebehu poslednej hodiny ste mohli vidieť iPhone 12 mini (5,4″), iPhone 12 Pro (6,1″) a iPhone 12 Pro Max (6,7″) na uniknutých produktových fotografiách od leakera Evana Blassa. V tomto článku sa pozrieme na posledné chýbajúce zariadenie a to iPhone 12 (6,1″).

iPhone 12 (6,1″) ala najpredávanejší model v ponuke

Ming-Chi Kuo ohlásil, že iPhone 12 so 6,1″ displejom bude najpredávanejším modelom v ponuke. Aj keď nám ho Apple chcelo predstaviť až o 19:00 hodine večer, úniky sa postarali o predčasné prekvapenie. Zariadenie je už v plnej kráse na internete. Sprevádza ho 5 farebných kombinácií.

Dizajn sa síce medzigeneračne zmenil, no týka sa to iba tvarov. Zaoblené hrany nahradili ploché a fotoaparáty či výrez ostávajú rovnaké. Apple sa nijako extra nesnažilo pozmeniť použité materiály. Kombinácia lesklého skla a hliníka je však za nás veľmi príjemná.

Vzadu sa nachádzajú dve šošovky fotoaparátu v podobnom orámovaní, ako to mal iPhone 11 z minulého roka. O výkon sa postará Apple A14 Bionic čip v spolupráci so 4GB RAM. Používateľ bude mať na výber zo 64GB, 128GB alebo 256GB verzie. Cena má štartovať na úrovni 799$.

Čo sa týka relevancie úniku, momentálne sa k nej vyjadruje veľmi ťažko. Pochybujeme, že ide o falošný render, nakoľko je tu odvedený kus kvalitnej práce bez jedinej chyby. Tak isto si všimnite unikátne pozadia zobrazené na displejoch. Čo na to hovoríte? Napíšte nám do komentára.

iPhone 12 (6,1") ala najpredávanejší model v ponuke
iPhone 12 (6,1") ala najpredávanejší model v ponuke
iPhone 12 (6,1") ala najpredávanejší model v ponuke
iPhone 12 (6,1") ala najpredávanejší model v ponuke
iPhone 12 (6,1") ala najpredávanejší model v ponuke
Prečítajte si tiež  iPhone 12 - pozrite si makety, ktoré vznikli na základe únikov.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.