Sú to iba desiatky minút od chvíle, kedy sme vám ukázali uniknutý iPhone 12 mini (5,4″) a iPhone 12 Pro (6,1″). Na rad prichádza najväčší model v ponuke, ktorý bol zverejnený iba niekoľko minút dozadu. O produktové fotografie sa postaral leaker Even Blass.

Toto je iPhone 12 Pro Max (6,7″)

Pokiaľ ste fanúšikom veľkých displejov, táto informácia vás bude zaujímať. Apple nám už o 19:00 oficiálne predstaví aj iPhone 12 Pro Max so 6,7″ displejom, ktorý nahradí 11 Pro Max so 6,5″ displejom. Zariadenie poskytne to najlepšie z najlepšieho.

Používateľ si bude môcť užívať čip A14 Bionic, spolupracujúci so 6GB RAM. V zadnej časti nájdete 3 šošovky fotoaparátu + LiDAR skener. Oborvský benefit má predstavovať kapacita akumulátora, ktorá bude najväčšia zo všetkých ponúkaných zariadení.

Čo sa týka dizajnu, ten sa zmenil od základov, no väčšinu prvkov prevezme od predchodcu. Novinka má ploché hrany tak, ako sme vám to ukázali v našej nedávnej vizualizácii. Na výber bude modrá, biela, zlatá a šedá farba. Midnight Green z ponuky úplne vypadne. iPhone 12 Pro Max (6,7″) získa 128 GB základné úložisko. Pre náročnejších bude v ponuke aj 256GB a 512GB verzia. Cena začne na hranici 1099$.

Čo sa týka relevancie úniku, momentálne sa k nej vyjadruje veľmi ťažko. Pochybujeme, že ide o falošný render, nakoľko je tu odvedený kus kvalitnej práce bez jedinej chyby. Tak isto si všimnite unikátne pozadia zobrazené na displejoch. Tak čo na to hovoríte? Napíšte nám do komentára.

Toto je iPhone 12 Pro Max (6,7")
Toto je iPhone 12 Pro Max (6,7")
Toto je iPhone 12 Pro Max (6,7")
Toto je iPhone 12 Pro Max (6,7")
Prečítajte si tiež  Apple omylom prezradilo, kedy predstaví iPhone 12 alebo Apple Watch Series 6!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.