Len pred pár minútami sme vás informovali o úniku iPhonu 12 mini (5,4″) vo všetkých farbách. Teraz tu máme iPhone 12 Pro so 6,1″ displejom. Zariadenie poskytne štyri prevedenia a LiDAR skener. O produktové fotografie sa postaral leaker Evan Blass.

iPhone 12 Pro (6,1″) je skutočne modrý

Čierny deň pre spoločnosť Apple. O 19:00 hodine nám predstaví iPhone 12. Vďaka šikovnému leakerovi si ho ale môžete pozrieť už v tejto chvíli. Na fotografiách nižšie uvidíte 6,1″ model Pro. Tvary sú ploché, no dizajn pripomína predchodcu. Ako môžete vidieť sami, pod jednou zo šošoviek pribudol LiDAR skener prevzatý z iPadu Pro 2020. V podstate sa tak naplnili naše posledné vizualizácie.

Zariadenie bude dostupné v modrej, zlatej, bielej a šedej farbe. Notch na nás pôsobí o niečo menším dojmom, no viac uvidíme až večer. Ak by ho Apple zredukovalo, išlo by len o jemnú korekciu. iPhone 12 Pro (6,1″) získa 128 GB základné úložisko. Pre náročnejších bude v ponuke aj 256GB a 512GB verzia. Cena začne na hranici 999$.

Čo sa týka relevancie úniku, momentálne sa k nej vyjadruje veľmi ťažko. Pochybujeme, že ide o falošný render, nakoľko je tu odvedený kus kvalitnej práce bez jedinej chyby. Tak isto si všimnite unikátne pozadia zobrazené na displejoch. Tak čo na to hovoríte? Napíšte nám do komentára.

- Reklama -
iPhone 12 Pro (6,1") je skutočne modrý
iPhone 12 Pro (6,1") je skutočne modrý
iPhone 12 Pro (6,1") je skutočne modrý
iPhone 12 Pro (6,1") je skutočne modrý
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here