Len pred pár minútami sme vás informovali o úniku iPhonu 12 mini (5,4″) vo všetkých farbách. Teraz tu máme iPhone 12 Pro so 6,1″ displejom. Zariadenie poskytne štyri prevedenia a LiDAR skener. O produktové fotografie sa postaral leaker Evan Blass.

iPhone 12 Pro (6,1″) je skutočne modrý

Čierny deň pre spoločnosť Apple. O 19:00 hodine nám predstaví iPhone 12. Vďaka šikovnému leakerovi si ho ale môžete pozrieť už v tejto chvíli. Na fotografiách nižšie uvidíte 6,1″ model Pro. Tvary sú ploché, no dizajn pripomína predchodcu. Ako môžete vidieť sami, pod jednou zo šošoviek pribudol LiDAR skener prevzatý z iPadu Pro 2020. V podstate sa tak naplnili naše posledné vizualizácie.

Zariadenie bude dostupné v modrej, zlatej, bielej a šedej farbe. Notch na nás pôsobí o niečo menším dojmom, no viac uvidíme až večer. Ak by ho Apple zredukovalo, išlo by len o jemnú korekciu. iPhone 12 Pro (6,1″) získa 128 GB základné úložisko. Pre náročnejších bude v ponuke aj 256GB a 512GB verzia. Cena začne na hranici 999$.

Čo sa týka relevancie úniku, momentálne sa k nej vyjadruje veľmi ťažko. Pochybujeme, že ide o falošný render, nakoľko je tu odvedený kus kvalitnej práce bez jedinej chyby. Tak isto si všimnite unikátne pozadia zobrazené na displejoch. Tak čo na to hovoríte? Napíšte nám do komentára.

iPhone 12 Pro (6,1") je skutočne modrý
iPhone 12 Pro (6,1") je skutočne modrý
iPhone 12 Pro (6,1") je skutočne modrý
iPhone 12 Pro (6,1") je skutočne modrý
Prečítajte si tiež  Aplikácia HBO Max pre iOS dostane nové funkcie. Na čo všetko sa môžeme tešiť?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.