Neuveriteľné sa stáva skutočnosťou. Populárny leaker Evan Blass zdieľal produktové fotografie iPhonu 12 mini v piatich samostatných farbách prostredníctvom internetovej stránky Voice. Pozrite sa na to, ako vyzerajú ešte pred predstavením!

iPhone 12 mini unikol na internet

Pokiaľ sa už neviete dočkať na základ tohtoročnej ponuky, máme pre vás dobré správy. Len pred pár minútami unikol najmenší, 5,4″ iPhone 12 mini na internet vo všetkých farebných prevedeniach. Ako môžete vidieť sami, zariadenie má nový dizajn s viacerými prvkami od predchodcov. Potvrdili sa ploché hrany, dve šošovky fotoaparátu na zadnej strane, materiály a romzery.

Čo nás na trochu zamrzelo je stále veľký notch, ktorý pri najmenšom modeli pôsobí ťažkopádne. Zariadenie bude dostupné v čiernej, bielej, červenej, modrej a zelenej farbe. Základné úložisko poskytne 64GB a väčšie verzie 128GB a 256GB. Samozrejmosťou bude tiež A14 Bionic čip a 4GB RAM.

Čo sa týka relevancie úniku, momentálne sa k nej vyjadruje veľmi ťažko. Pochybujeme, že ide o falošný render, nakoľko je tu odvedený kus kvalitnej práce bez jedinej chyby. Tak isto si všimnite unikátne pozadia zobrazené na displejoch. Tak čo na to hovoríte? Napíšte nám do komentára.

iPhone 12 mini unikol na internet
iPhone 12 mini unikol na internet
iPhone 12 mini unikol na internet
iPhone 12 mini unikol na internet
iPhone 12 mini unikol na internet
Prečítajte si tiež  Ohol sa vám iPhone? Takto ho narovnáte späť!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.