Napriek tomu, že je nová modelová rada iPhonov vzdialená niekoľko mesiacov, na povrch neustále vychádzajú nové zistenia o jeho dizajne a špecifikáciách. Podľa novo zdieľaných CAD renderov bude mať najväčší iPhone 14 Pro Max o 20% menšie rámčeky okolo displeja v porovnaní s aktuálnou generáciou.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro nebude mať plochý kamerový systém. Poznáme vysvetlenie

Rendery CAD, ktoré zdieľal používateľ na ShrimpApplePro na Twitteri ukazujú dizajn iPhonu 14 Pro Max, ktorý sa vo veľkej miere zhoduje s ďalšími ilustráciami a meraniami od spoločností 91Mobiles a analytika Maxa Weinbacha.

Podobne ako na predchádzajúcich renderoch medzi najvýraznejšie zmeny patrí vycentrovaná sústava predných True Depth fotoaparátov nový výrez s vizuálom notch + pill a väčší výčnelok zadného fotoaparátu.

Mimo týchto zmien sa od svojich predchádzajúcich kolegov nový iPhone príliš líšiť nebude. Jedna dodatočná zmena tu však predsa je. Rámčeky iPhonu 14 Pro Max budú údajne hrubé 1,95 mm čo predstavuje mierne zmenšenie v porovnaní s 2,42 mm rámčekmi iPhonu 13 Pro Max.

Jedným z dôvodov zmenšených rámčekov by mohlo byť vytvorenie väčšieho priestoru medzi horným rámčekom zariadenia a hornou časťou nového výrezu notch + pill. Ak sa bavíme v milimetroch, nemusí sa jednať o nijak obrovskú zmenu no používateľovi to v konečnom dôsledku poskytne citeľnú plochu navyše.

Zdroj: Twitter / ShrimpApplePro

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -