Seriál The Afterparty mal premiéru na jablkovej službe Apple TV+ ešte začiatkom tohto roka. Finálna epizóda prvej série je naplánovaná na tento piatok no my už teraz vieme, že sa seriál dočká ďalšej série. Ešte pred vydaním poslednej epizódy prvej sezóny spoločnosť Apple oznámila, že mysteriózny komediálny seriál bol obnovený pre druhú sériu.

Prečítajte si tiež  Ak ste fanúšikmi amerického futbalu, určite si nenechajte ujsť nový seriál na Apple TV+

Seriiál sa prakticky od svojho príchodu stal široko uznávaným nielen zo strany fanúšikovskej základne, ale aj z pohľadu komunity kritikov. Mysteriózne-komediálny seriál o vraždách a záhadách je dielom držiteľov cien Oscar, BAFTA a Zlatý glóbus Chrisa Millera a Phila Lorda a spoločností TriStar TV a Sony Pictures Television.

Nenechajte si ujsť finále prvej série, ktorá bude zakončená už tento piatok 4. marca 2022. Seriál Afterpartyje dostupný prostredníctvom služby Apple TV+.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -