Vývojári zo štúdia Rockstar Games majú za sebou extrémne úspešný december. Po tom, čo vydali oficiálny trailer na dlho očakávanú hru GTA 6 doslova vybuchol internet. Video, ktoré videlo už skoro 150 miliónov divákov z celého sveta ukazuje príbeh a hernú realitu, ktorá je inšpirovaná skutočným svetom. No a to je pomerne zásadný problém.

Prakticky nikomu totiž neuniklo, že do hry sa vracajú aj legendárne Weazel News, v ktorých sa objavila v krátkom 90 sekundovom klipe aj ukážka muža, ktorý má kompletne potetovanú tvár. Tvorcovia sa pri tom evidentne inšpirovali skutočným „floridským Jokerom“, ktorý sa však vo videu našiel a rozhodol sa zakročiť.

Vývojárom z Rockstar Games sa začal verejne vyhrážať, že pokiaľ mu za jeho podobizeň v hre nezaplatia 3 milióny dolárov, je pripravený rozbehnúť kolotoč s právnikmi a súdmi.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí.

V jeho poslednom videu, ktoré pridal na sociálnu sieť TikTok tvrdí, že tvorcom titulu dal najväčší bezplatný marketing v histórii celej série a za to si zaslúži byť odmenený.

Pôvodne za si pýtal „len“ 2 milióny dolárov, no teraz svoje požiadavky zvýšil na tri milióny. Pravdepodobne si uvedomil, že potenciál predajov a zárobkov hry sa bude pohybovať v miliardách.

Ak Rockstar Games nezareaguje do 3 dní, Joker zalarmuje právnikov 

Joker sa sťažuje, že odpoveď vývojárov z Rockstar Games trvá celú väčnosť. Rovnako zdôrazňuje a zároveň vyzýva tvorcov, aby našli inú osobu na Floride, ktorá vyzerá, ako on. Joker tiež tvrdí, že Rockstar Games má iba tri dni na to, aby sa rozhýbali.

Podľa jeho slov tento spor nedopadne neúspešne ako s herečkou Lindsay Lohan, ktorej podobizeň bola „údajne“ ukradnutá pri predošlej hre GTA 5. Joker má vraj konkrétne dôkazy.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Takto mal vyzerať remaster GTA San Andreas. Trvalo len 12 hodín, kým toto vytvoril fanúšik. Padne vám sánka
Môže ťa zaujímať
- Reklama -