Spoločnosť Apple je preslávená tým, že si dáva na dizajne svojich produktov špeciálne záležať. Výnimkou nie sú ani inteligentné hodinky Apple Watch, ktoré síce aj vo svojej siedmej generácii vyzerajú výborne, no tvary už môžeme považovať za trochu zastaralé. Aj preto fanúšikovia očakávajú zmenu, ktorej by sme sa mohli dočkať už tento rok.

Prečítajte si tiež  Recenzia: Kúpil som repasovaný iPhone XS Max so zárukou od tejto spoločnosti. Oplatilo sa?

Pôvodne sa špekulovalo, že Apple Watch dostanú hranatý dizajn ešte v roku 2021. To sa ale nenaplnilo a Apple predstavilo zariadenie, ktoré okrem väčšieho displeja a niekoľkých ďalších drobností neprinieslo prakticky nič nové. To by sa však mohlo zmeniť tento rok, kedy má Apple jedinečnú príležitosť na to, aby spôsobilo ďalšiu „dizajnovú revolúciu“.

To ako by mohli vyzerať hranaté Apple Watch nám teraz ukázalo video od #ios beta news. Koncept je navrhnutý vo viacerých farebných prevedeniach a my musíme uznať, že vyzerá vcelku dobre.

Koncept Apple Watch Series 8 s plochými hranami 

Twitter / ld_vova

Jediným negatívom, ktoré na tomto riešení vidíme je, že hodinky vyzerajú podstatne hrubšie než súčasné verzie so zaoblenými hranami. Ináč je však všetko veľmi elegantné a dovolíme si tvrdiť, že aj vydarené.

Ak sa už neviete dočkať Apple Watch Seires 8, máme pre vás aj niekoľko dôležitých informácií, ktoré sa tohto zariadenia týkajú. Apple po jeho boku predstaví aj ďalšiu generáciu Apple Watch SE a dokonca špeciálne Apple Watch Explorer Edition, ktoré by mali byť podstatne odolnejšie, než štandardné verzie.

Okrem toho by sme sa mohli dočkať aj tretieho veľkostného prevedenia, ktoré dostane až 47-48 mm displej a k dispozícii bude po boku 45 mm a 41 mm veľkosti. Apple sem po dvoch rokoch zakomponuje aj výkonnejší čip a aby toho nebolo málo, firma by mohla pridať ďalší senzor, tentokrát na meranie telesnej teploty.

 

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here