Len prednedávnom sme vám priniesli článok o tom, ako spoločnosť Apple oslavovala úspechy so svojim minuloročným zariadením. iPhone 11 bol začiatkom roka 2020 najpredávanejším smartfónom na svete.. Dnes si môžete prečítať 3 dôvody, prečo je podľa nás tým najlepším mobilom roku 2019!

3. Dostupnejšia cena

Najlepší mobil roku 2019. Pokiaľ si kúpite iPhone 11, určite vás nesklame.
Najlepší mobil roku 2019. Pokiaľ si kúpite iPhone 11, určite vás nesklame.

Pokiaľ nesúhlasíte s nadpisom článku a za 799€ si viete predstaviť iné slušné Andorid zariadenie, dajte tomu šancu. V prvom rade si treba uvedomiť, že sa tu pohybujeme v sfére spoločnosti Apple.

Ak niečo stojí viac, má to svoj dôvod a verte alebo nie, pocítite ho na vlastnej koži. Samotný iPhone 11 prešiel dlhým a náročným vývojom, ktorý zohľadňoval snáď úplne všetko, čo si len viete predstaviť. Bude sa vám teda veľmi pohodlne používať a ani po rokoch vás nesklame.

podlaha
reklama

Okrem toho klesla aj jeho počiatočná cena. Kým v roku 2018 Apple predávalo iPhone XR za 849€, dnes je to 799€ za základnú 64GB verziu iPhonu 11. Nájdete v ňom ale najvýkonnejší mobilný procesor na svete, kvalitný, 6,1″ LCD displej s vysokým rozlíšením, perfektné fotoaparáty a tak isto odomykanie prostredníctvom Face ID. To sú asi tie najlepšie veci, ktoré vám vie ponúknuť a keď si na ne zvyknete, budete ho milovať.

2. Vydrží vám dlhšie ako 3 roky

iPhone 11/11 Pro dokázal za 10 dní predaja dosiahnuť fantastické výsledky. Najpredávanejší bol ale aj tak model XR.

Apple vyrába svoje produkty tak, aby fungovali dlhodobo. Operačný systém iOS 13 beží aj na iPhone 6S (2015) a predpokladá sa, že tento model získa podporu aj od iOS 14. To je 5 rokov aktualizácii v spotrebnej elektronike, kde sme donedávna menili zariadenia raz za dva roky.

Doba sa však zmenila a potreba ľudí vlastniť najnovší hardvér postupne klesá. iPhone 11 vybavený tak, že vám bez problémov vydrží aj 3, 4 či možno 5 rokov v rámci svojho životného cyklu. Nebudete mať pritom žiadne starosti a s iPhonom budete stále veľmi spokojní.

1. Výborný iOS a lepšia výdrž batérie

3 dôvody, prečo je pre vás iPhone 11 ideálnym smartfónom.

Je síce pravda, že operačný systém iOS 13 niektorým používateľom nebeží tak dobre, akoby možno mal, no Apple to vyrieši v ďalšej aktualizácii iOS 14. Okrem iného sa bavíme predovšetkým o majiteľoch starších modelov, ktorí majú reálne problémy. Keď sa hovorí o týchto nedostatkoch v prítomnosti osoby, ktorá vlastní iPhone 11, v drvivej väčšine ani nevie, o čo sa vlastne jedná.

iOS nie je iba bezpečný a veľmi spoľahlivý. Len tieto dva fakty by vás zrejme nepresvedčili na prechod z Androidu. To čo však máme na tomto operačnom systéme radi je používateľské rozhranie. Všetko je rozvrhnuté extrémne jednoducho a intuitívne. Problém s ovládaním preto nebude mať malé dieťa a ani starší používateľ. Stačí vám niekoľko dní s iOS a verte alebo nie, že sa ním „nakazíte“ a budete ho chcieť používať už navždy.

Prečítajte si tiež  iPhone 11 Pro dokáže natáčať najlepšie video na svete.

Zabudnúť by sme pritom nemali ani na lepšiu výdrž batérie. V našom testovaní iPhone 11 zvládol bez problémov 2 dni na jedno nabitie, no pokiaľ robíte náročnejšie činnosti, do siete ho budete musieť napojiť raz za 24 hodín (čo je úplne v poriadku).

Niečo na záver?

Najlepší mobil roku 2019. Pokiaľ si kúpite iPhone 11, určite vás nesklame.

Nebojte sa ho aj keď je drahší. Nie je náhoda, že najpredávnaješím smartfónom roku 2019 bol iPhone XR (2018). iPhone 11 z neho v podstate vychádza a začiatok roka 2020 krásne ukázal, že prevezme štafetu. Ľudia ho nakupujú vo veľkom…

Ak si myslíte, že je populárny len kvôli nižšej cene, tak ste na omyle, pretože 799€, je za smartfón (v porovnaní s konkurenciou) stále dosť peňazí. Vyvrátiť by sme chceli aj fámy o nahryznutom jablku na zadnej strane. Samozrejme, že s iPhonom 11 získate štýl a radi sa s ním pochválite. Dnes už ale nie je rok 2010, kedy by to reálne niekoho zaujímalo a väčšine je úplne jedno, aký vlastníte smartfón.

Apple dlhodobo vyhráva rebríčky spokojnosti a to je najdôležitejšie. Nenechajte sa teda zlákať na XY šošoviek fotoaparátu s desiatkami megapixelov, obrovské displeje bez výrezu, „extrémne“ výkonné procesory a rozsiahle operačné pamäte. Stavte radšej na kvalitu a my vám garantujeme, že to neoľutujete. iPhone 11 je podľa nás najlepší mobil roku 2019 v pomere cena/výkon/protihodnota.

Najlepší mobil roku 2019. Pokiaľ si kúpite iPhone 11, určite vás nesklame.
Najlepší mobil roku 2019. Pokiaľ si kúpite iPhone 11, určite vás nesklame.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -