Mysleli ste si, že ste už videli skutočne všetko? Dnes vás presvedčíme o opaku. Módna značka Louis Vuitton predstavila luxusné náušnice, ku ktorým si však musíte zakúpiť aj AirPods od Apple. Cena je samozrejme taká, ako sa na prémiového výrobcu patrí.

Zatiaľ čo AirPods prvej alebo druhej generácie dnes zoženiete v cenovom rozpätí od 130 do 200 € (v závislosti od predajcu), Louis Vuitton si za svoje „NANOGRAM EARPHONE EARRINGS“ pýta šialených 350,00 $. V prepočte tak ide zhruba o 297,43 €!

- Reklama -

Náušnice majú podľa výrobcu zlatú farbu a nachádzajú sa na nich typické znaky ako „monogramový kvet, iniciály značky v podobe loga ale aj ikonický LV kruh„. Na AirPods ich aplikujete jednoducho a to navlečením na nabíjaciu stonku.

Výrobca svoj produkt definuje nasledovne:

„Nanogramové náušnice sú trendovým doplnkom pre moderné slúchadlá. Tento dizajn ponúka elegantné retiazkové prívesky, ktoré sú na koncoch zakončené ikonickými symbolmi značky Louis Vuitton, akými sú kvetina Monogram a kruh LV. Vo vrchnej časti je vyrytý podpis LV pre dodatočný pocit domácej atmosféry.“

No a aj keď sa vám to môže zdať na prvý pohľad šialené, sme presvedčení, že zákazníci sa pôjdu za týmto produktom potrhať.

Luis Vuitton predsa nie je prvý, kto prišiel s podobnou myšlienkou. Ešte dávnejšie sme písali o podobných šperkoch, ktoré boli vyrobené napríklad zo striebra alebo zo zlata. Nešlo však o tak typickú módnu značku.

Napíšte nám do komentára, ako sa vám tento nápad páči. Kúpili by ste podobné náušnice svojej manželke alebo priateľke? Tešíme sa na reakcie.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.