Spoločnosť Apple ohlásila udalosť, na ktorej nám predstaví nové počítače Mac a takisto niekoľko ďalších produktov (AirTags, AirPods Studio). Spolu s pozvánkou priniesla aj možnosť, pomocou ktorej si vložíte upozornenie priamo do kalendára vášho zariadenia. Pozrite sa ako na to.

Pridajte si Apple Event do kalendára jediným kliknutím

Najbližší Apple Event sa odohrá už 10. novembra 2020 o 19:00 hodine nášho času. Firma si preň pripravila originálny názov vychádzajúci z tradičného sloganu „One More Thing“.

- Reklama -

Ako už bolo viackrát avizované, online prezentácia sa bude niesť v duchu nových počítačov Mac s procesormi Apple Sillicon. Tie ponúknu architektúru ARM a budú pochádzať priamo od technologického giganta. Apple sa chce zbaviť závislosti od Intelu.

Okrem počítačov sa môžeme dočkať aj nového príslušenstva. Špekuluje sa o príveskoch Airtags a takisto slúchadlách AirPods Studio. Toto budú tiež veľmi zaujímavé zariadenia, ktoré by ste si nemali nechať ujsť. Pokiaľ plánujete sledovať ďalší event spolu s nami, pridajte si ho aj do kalendára.

Na všetko vám stačí jediné kliknutie na tento odkaz. Zvyšok za vás vybaví jablkové zariadenie. Na záver vás upozorňujeme (podobne ako pri easter-eggu), že cez Facebook vám postup nebude fungovať. Apple to umožňuje iba priamo cez Safari. Otvorte si teda stránku v prehliadači.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.