Spoločnosť Google plánuje už onedlho uviesť na trh špičkovú verziu svojich slúchadiel Pixel Buds Pro. Pripravovaný model má predstavovať priameho konkurenta pre prémiové AirPods Pro od Apple a Galaxy Buds od spoločnosti Samsung. Autorom správy je známy analytik a leaker Jon Prosser, ktorý poskytol hneď niekoľko informácií týkajúcich sa nových slúchadiel od Google.

Prečítajte si tiež  Unikli CAD schémy AirPods Pro 2. generácie. Ich dizajn vás šokuje

Podľa Prossera majú byť Pixel Buds Pro uvedené na trh už v najbližšej dobe, pričom budú dostupné hneď v štyroch farbách. Nové farebné variácie ponesú názvy Real Red, Carbon, Limoncello a Fog. Hoci Prosser nezverejnil konkrétny dátum, jeho vyjadrenie na Twitteri prichádza len týždeň pred plánovanou konferenciou Google I/O, ktorá je obdobou konferencie WWDC spoločnosti Apple. Na konferencii sa očakáva aj oznámenie nového low-endového modelu Pixel 6 a úplne nových hodiniek Pixel Watch.

Okrem názvu „Pro“ sa zatiaľ neobjavili žiadne bližšie informácie o tom, akým dizajnom a funkciami budú slúchadlá Pixel Buds Pro disponovať. Súčasné slúchadlá Pixel Buds sú vybavené silikónovými koncovkami do uší a stoja 99,00 $, čo je výborná cena v porovnaní s AirPods Pro ale aj základným modelom AirPods tretej genrácie. Buds série A však nemajú funkcie, ktoré sa zvyčajne pripisujú „Pro“ slúchadlám, ako je napríklad aktívne potláčanie hluku.

Zdroj: Notebookcheck

Ak budú chcieť prémiové slúchadlá konkurovať na trhu vyššie spomínaným náprotivkom, budú musieť disponovať podobnými funkciami alebo zaujať nižšou cenou. Podľa odhadov budú mať Pixel Buds Pro zabudovaného asistenta Google s inteligentnými funkciami, ako je adaptívny zvuk, ktorý upravuje úroveň hlasitosti v závislosti od okolia. Nebude chýbať ani dotykové ovládanie alebo haptická odozva.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -