Na internete sa už dlhšiu dobu diskutuje o tom, ako budú vyzerať AirPods Pro 2. generácie. Jedna z teórií naznačuje, že slúchadlá by mali dostať kompletne prepracovaný dizajn, v rámci ktorého sa už nebudú spoliehať na nabíjaciu stonku, v ktorej je dnes ukrytý akumulátor.

Dnes sa však na internete objavili fotografie, ktoré pôsobia ako schéma tohto zariadenia. Ako môžete vidieť sami, ich základný tvar je podobný ako pri AirPods Pro prvej generácie. Nenájdete na nich ale spomínanú stonku a takisto sa značne zredukovalo aj nabíjacie puzdro. To má po novom kompaktnejšie rozmery.

AirPods 2. generácie by mali priniesť kvalitnejší zvuk a šepká sa aj o zdravotných technológiách.

Taktiež by im firma mohla sprístupniť funkciu bezstratového počúvania hudby z Apple Music (Losless Audio) a nabíjacie puzdro by sa mohlo dočkať vlastného reproduktoru, aby sa zariadenie dalo jednoduchšie lokalizovať v rámci technológie Find My.

Zdroj: RendersByShailesh
Zdroj: RendersByShailesh

Pokiaľ by ste ale očakávali niečo závratne nové a revolučné, pravdepodobne budete sklamaní. Spoločnosť Apple pristupuje k inováciám svojich bezdrôtových slúchadiel veľmi opatrne a hlavne veľmi pomaly. Aj preto si netreba robiť zbytočné nádeje.

Cena bude rovnaká alebo dokonca vyššia 

Zdroj: RendersByShailesh

Čo sa týka ceny, tá by sa zásadne zmeniť nemala a pravdepodobne sa naďalej udrží na hranici 280 €, prípadne mierne porastie v dôsledku inflácie. Podobný efekt sme videli aj pri iPhone SE 3. generácie.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

A ak sa spoliehaš na to, že si po vydaní druhej generácie AirPods Pro kúpiš podstatne výhodnejšie tu prvú, mal by si byť na pozore. Podobný predajný model totiž pri AirPods 3 a AirPods 2 veľmi nefungoval a aj preto je otázne, či ho Apple použije v rámci prémiovej verzie slúchadiel. Nechajme sa prekvapiť.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here