Od predstavenia Macu Studio prešlo iba niečo vyše týždňa, no prvý šťastný zákazník sa už stihol popýšiť fotkami nadupaného stroja. Oficiálne sa nový počítač začne predávať až v piatok 18. marca, ale francúzsky fanúšik Apple si vďaka chybe v obchode mohol svoj kúsok zabezpečiť už dnes. Pozrite sa, ako vyzerá Mac Studio na prvých reálnych fotkách.

Prečítajte si tiež  Apple práve predstavilo šialený Mac Studio. Čo prináša najvýkonnejší jablkový počítač?

Apple sa snaží, aby sa produkty nedostali k zákazníkom skôr, no v mnohých prípadoch to nie vždy vyjde. To je spôsobené, že niektorý z maloobchodných partnerov sem tam urobí chybu v dodávkach.

Mac Studio bude oficiálne uvedené na trh v piatok 18. marca a ako prví dostanú zariadenia zákazníci v Austrálii a na Novom Zélande. Ako prví sa však samozrejme dočkajú záujemcovia, ktorí si stihli počítač predobjednať hneď po predstavení produktu.

Mac Studio
Zdroj: Mac4ever
Mac Studio
Zdroj: Mac4ever

Apple začalo predávať Mac Studio po minulotýždňovom podujatí „Peek Performance“ pričom momentálne je vypredaný až do apríla. Zúfať však nemusia ani tí, ktorí si objednávku nestihli vytvoriť.

Spoločnosť Apple bude mať v piatok vo svojich maloobchodných predajniach k dispozícii základné modely na zakúpenie. V tomto prípade však pôjde o časové okno „do vypredania zásob„, keďže dopyt po zariadení je naozaj vysoký.

Mac Studio
Zdroj: Mac4ever
Mac Studio
Zdroj: Mac4ever

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJMac4ever
Tomáš Varga
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.