Petr Mára a kolieska k Macu Pro za 849€

Apple minulý rok spustilo samostatný predaj koliesok pre Mac Pro, ktoré si môžete vymeniť za štandardné kovové nožičky. Na Slovensku ich síce nezoženiete, no v susednom Rakúsku stoja na oficiálnych stránkach spoločnosti Apple až 849€.

Ako poznamenáva známy český youtuber, za takúto sumu si bežne kupujeme pekné disky na auto. Tie bývajú vo väčšine prípadov oveľa užitočnejšie, než kolieska ku Macu Pro.

- Reklama -

Petr Mára je známy tým, že aj keď stojí technológia od Apple šialené peniaze, vždy ju dokáže určitým spôsobom obhájiť. V tomto prípade mu ale došli slová, nakoľko toto príslušenstvo pre Mac Pro je pekné, dokonalé, no zároveň aj šialene drahé.

Ak si plánujete zakúpiť super-výkonný počítač, odporúčame vám buď priamy nákup koliesok počas jeho konfigurácie, kedy vás to vyjde na 500€ alebo potom alternatívu od spoločnosti OVC, za 230€. To už ale nebude originál…

Napíšte nám do komentára, čo si o tomto produkte myslíte vy a či by ste ho chceli na svojom Macu Pro. Za nás sa jedná o fantastický výrobok s nádherným dizajnom, no ako poznamenal Mára, Apple pri ňom príliš “flexí.

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here