Petr Mára a kolieska k Macu Pro za 849€

Apple minulý rok spustilo samostatný predaj koliesok pre Mac Pro, ktoré si môžete vymeniť za štandardné kovové nožičky. Na Slovensku ich síce nezoženiete, no v susednom Rakúsku stoja na oficiálnych stránkach spoločnosti Apple až 849€.

Ako poznamenáva známy český youtuber, za takúto sumu si bežne kupujeme pekné disky na auto. Tie bývajú vo väčšine prípadov oveľa užitočnejšie, než kolieska ku Macu Pro.

Petr Mára je známy tým, že aj keď stojí technológia od Apple šialené peniaze, vždy ju dokáže určitým spôsobom obhájiť. V tomto prípade mu ale došli slová, nakoľko toto príslušenstvo pre Mac Pro je pekné, dokonalé, no zároveň aj šialene drahé.

Ak si plánujete zakúpiť super-výkonný počítač, odporúčame vám buď priamy nákup koliesok počas jeho konfigurácie, kedy vás to vyjde na 500€ alebo potom alternatívu od spoločnosti OVC, za 230€. To už ale nebude originál…

Napíšte nám do komentára, čo si o tomto produkte myslíte vy a či by ste ho chceli na svojom Macu Pro. Za nás sa jedná o fantastický výrobok s nádherným dizajnom, no ako poznamenal Mára, Apple pri ňom príliš „flexí.

Prečítajte si tiež  Ako sa pripraviť na iOS 8!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.