Určite nebudeme klamať, keď napíšeme, že GTA Vice City patrilo medzi najvydarenejšie diely celej série. Platí to najmä vtedy, keď si uvedomíme, že tento titul oslávi v októbri už 21 rokov od svojho pôvodného uvedenia na trh.

Zrazu ani jeho jednoduchá grafika neprekáža tomu, aby sme ocenili všetky kvality, ktoré ponúka. Čo však využiť moderné technológie na to, aby sa hra prepracovala do súčasných štandardov? Iste, má to svoje obmedzenia, no minimálne po vizuálnej stránke sa hra môže posunúť o úroveň vyššie.

Presne to si povedali aj tvorcovia YouTube kanálu TeaserPlay, ktorí sa rozhodli prerobiť pôvodne GTA Vice City do Unreal Enginu 5 a vy si vďaka tomu môžete vychutnať celú úvodnú scénu vo fantastickej kvalite.

Iste, aj v prerobenej verzii GTA Vice City môžeme vidieť menej kvalitné objekty, textúry, animácie a podobne. Ako celok však hra pôsobí dobre a vďaka modernej grafike pripomína akési retro, ktoré by sme si s veľkou chuťou zahrali.

Hľadáte kvalitný kryt pre svoj iPhone? Na Loopi.sk ho nájdete. Ekologické kryty štartujú na sume 9,99 € a obľúbené transparentné kryty na sume 14,99 €. Svoju objednávku môžete zaplatiť aj cez Apple Pay a zásielka k vám bude odoslaná už niekoľko hodín po objednávke. Tak na čo ešte čakáte? (Reklama)

Pozrite si video pod týmto odstavcom a dajte nám vedieť do komentára, ako by sa vám takto prepracované GTA páčilo. Pre porovnanie sme pridali aj video z pôvodnej scény, z ktorej autori vychádzali. Rozdiel je to obrovský.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Ak zakričíte v hororovej hre Don’t Scream, automaticky prehráte. Je to úplne iný level
Môže ťa zaujímať
- Reklama -