Pokiaľ patríte medzi pravých fanúšikov spoločnosti Apple, určite sa už neviete dočkať na pripravovaný event Wonderlust, ktorý začne 12. septembra 2023 o 19:00 hodine nášho času. Pri tejto príležitosti nám technologický gigant z Cupertina odhalí dlho očakávaný iPhone 15, ktorý má byť vylepšený, ako po vizuálnej, tak aj po technickej stránke. A aj keď už o ňom vieme skoro všetko, niečo málo nám prezradilo aj samotné Apple.

V pozvánke, ktorou láka na nadchádzajúci event, sú totiž zakomponované informácie, z ktorých sa dá vyčítať čo to o pripravovaných novinkách. Spoločnosť Apple sa tu pohrala so svojim logom, ktoré je zložené z množstva drobných častíc. Celá štylizácia je veľmi decentná, elegantná a môžeme v nej nájsť niekoľko farebných odtieňov. No a práve od tohto sa môžeme odraziť.

Ako iste viete, iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max dostanú rám, ktorý bude vyrobený z extrémne odolného titánu. Zariadenia budú vďaka tomu lepšie znášať tvrdé pády na zem a rovnako to zníži ich celkovú hmotnosť v porovnaní so súčasnými generáciami, ktoré sú kvôli nehrdzavejúcej oceli relatívne ťažké.

Čo nám prezrádza pozvánka na Wonderlust event, kde uvidíme iPhone 15? 

Apple Event
Zdroj: Apple

Titán má však vlastnosť, kvôli ktorej sa vizuál vlajkových modelov zmení a paradoxne sa priblíži ku hliníku, ktorý bude naďalej používať lacnejší iPhone 15 a iPhone 15 Plus. Konštrukcia zariadení nebude už lesklá, ale bude mať oveľa matnejšiu štruktúru podobne, ako to môžete vidieť v logu na samotnej pozvánke.

Rovnako si môžete všimnúť farby, ktoré sú tu použité. Je to čierna, strieborná, modrá a tiež sivá – titánová, ktorú Apple používa aj na inteligentných hodinkách Apple Watch Ultra.

Samozrejme, takéto konštatovanie môže pôsobiť trochu „konšpiračne„, avšak presne o týchto farbách sa hovorí, že ich Apple použije pri finálnej zostave iPhone 15 Pro / 15 Pro Max.

iPhone 15 Pro farby
Zdroj: Macrumors

Navyše nie je nič nové, že nám Apple ukrylo podobné informácie do pozvánky na event. Technologická spoločnosť to robí pomerne často.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 15 má problémy: Hrozí, že sa jeho predaj omešká
Môže ťa zaujímať
- Reklama -