Pripravovaný Apple Event sa odohrá už 12. septembra 2022 o 19:00 hodine nášho času. Spoločnosť Apple si preň pripravila originálny názov „Wonderlust„, pomocou ktorého sa pravdepodobne snaží naznačiť, že po jej nových produktoch budeme doslova túžiť.

Samotná online prezentácia sa bude niesť v duchu nových iPhonov 15 / 15 Pro ale aj ďalších produktov, ako napríklad Apple Watch Series 9 či Apple Watch Ultra 2. generácie. Vylúčený však nie je ani príchod ďalších produktov, medzi ktorými by mohli byť AirPods Pro 2. generácie s USB-C konektorom a množstvo iného príslušenstva. Viac sme sa tejto téme venovali v tomto samostatnom článku.

Pokiaľ plánujete sledovať tento event spolu s nami, pridajte si ho do kalendára absolútne jednoduchým spôsobom. Potrvá vám to len niekoľko sekúnd.

Na všetko vám stačí jediné kliknutie na tento odkaz a zvyšok za vás vybaví jablkové zariadenie. Na záver vás upozorňujeme, že cez Facebook vám postup nebude fungovať. Apple to umožňuje iba priamo cez Safari. Otvorte si teda stránku v prehliadači.

Čo sa týka samotného eventu, sledovať ho samozrejme budeme aj my a o všetkých novinkách vás včas informovať. Už teraz sa neviete dočkať toho, s akými novinkami na nás spoločnosť Apple v septembri 2023 vyrukuje.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple tvrdí, že Android je masívne špehovacie zariadenie
Môže ťa zaujímať
- Reklama -