Spoločnosť Spotify dnes v tlačovej správe oznámila, že najnovší update aplikácie pre iOS prinesie dlho očakávanú funkciu. Súčasťou appky sa už čoskoro stane feed s názvom „Čo je nové„, ktorý ponúkne upozornenia a informácie o sledovaných interpretoch a podcastoch.

Prečítajte si tiež  Aplikácia Spotify prichádza s podporou pre Macy s čipom M1

Do streamovacej služby je každý deň pridávaných vyše 50 tisíc hodín obsahu denne, preto je podľa firmy dôležité aby mali poslucháči prehľad o príchode nových albumov alebo podcastových epizód. K novej možnosti bude prístup veľmi jednoduchý. Na hlavnej strane pribudne ikona zvončeka, ktorá sa bude nachádzať v pravom hornom rohu. Po kliknutí na ňu sa vám zobrazí spomínaný feed.

Možnosť sledovania interpretov a nových albumov bude naviac synchronizovaná v reálnom čase, takže akonáhle bude obsah dostupný, aplikácia vás na to upozorní vo forme notifikácie.

Spotify

Funkcia sa však netýka svetových ani slovenských rebríčkov, ale výhradne obsahu ktorý na Spotify sledujete. Ak teda chcete vedieť o príchode nových skladieb ako prví, nezabudnite odoberať kanály jednotlivých interpretov alebo podcastov.

Spotify sa neustále snaží prinášať nové funkcie, vďaka ktorým ešte viac zjednoduší užívateľom kontakt so svojou virtuálnou hudobnou knižnicou. Akú platformu pre hudbu a podcasty používate vy? Podeľte sa s nami v sekcii komentárov.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -