Mať v iPhone dobré aplikácie je pre mnohých veľmi dôležitá vec. Avšak vybrať si správnu pre to, čo potrebuješ môže byť občas ťažšie. Dnes sa pozrieme na alternatívu k populárnej službe YouTube, ktorá ti umožní prehrávať hudbu či videá aj na pozadí!

iMusic IE

Určite to už zažil každý z nás. Sem-tam si cez YouTubepustíš nejakú skladbu, ktorú ešte nemáš stiahnutú alebo nie je na Apple Music. Jednoducho si ju nájdeš, pustíš a počúvaš, no problém nastáva vtedy, keď stlačíš tlačidlo Domov.

- Reklama -

Vtedy sa prehrávanie skončí a obnoví pri opätovnom spustení aplikácie YouTube. Našťastie, v App Store je aplikácií na prehrávanie obsahu z YouTube veľa, no väčšina z nich je buď plná reklám alebo jej posledná aktualizácia bola už veľmi dávno.

Aplikácia iMusic IE ti ponúka plnohodnotnú náhradu za aplikáciu YouTube a pritom s ňou môžeš robiť viac, než len prehrávať videá alebo ich ukladať do zoznamov. Prostredie aplikácie je rozdelené do piatich častí, ktoré je trošku podobné tomu z klasickej aplikácie Hudby od Apple. Prediktívne vyhľadávanie, zoznamy a triedenie obľúbeného obsahu, história, playlisty, zoznamy populárnych videí a žánrov hudby sú samozrejmosťou. Poteší aj pekne spracovaná karta práve prehrávanej hudby s rôznymi funkciami prehrávania či dokonca stiahnutia zvonenia. Aplikácia je dostupná bezplatne a odporúčame ju používať s prihláseným účtom YouTube.

The app was not found in the store. 🙁

Za tento tip na aplikáciu ďakujeme fanúšikovi Mariánovi.

- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here