Money Heist (La Casa De Papel), jeden z najpopulárnejších seriálov Netflixu, sa síce dočkal svojho konca, no to neznamená, že tvorcovia sériu nadobro pochovali. Okrem nového juhokórejského remaku nás čaká aj samostatný spin-off s obľúbenou postavou Berlínom.

Seriál o najväčšej lúpeži v histórii Španielska vyšiel v roku 2017 a okamžite po zavedení na platformu Netflix zožal obrovský úspech. Prvú epizódu „Efectuar lo acordado“ sledovalo neuveriteľných 4,35 miliónov divákov a ďalšie diely sa stali doslova fenoménom.

O spin-offe niektorých z postáv sa špekulovalo už dlho, hlavne v čase, keď bola ohlásená posledná piata sezóna. Alex Pina, ktorý je tvorcom Money Heist viackrát naznačil, že niektoré z postáv si určite zaslúžia hlbšie vyrozprávanie ich vlastného príbehu. Medzi týmito postavami nesmie chýbať Berlín, ktorý zohral jednu z kľúčových úloh.

Napriek tomu, že sa v 5. sérii rozoberala jeho minulosť, o Berlínovi toho veľa nevieme. To by sa však už čoskoro malo zmeniť, keďže seriál bude podrobnejšie skúmať jeho minulosť a taktiež udalosti, ktoré viedli k samotnému seriálu Money Heist.

Vďaka najnovšiemu oznámeniu spoločnosti Netflix vieme, že Berlín sa na Netflixe vráti 29. decembra 2023. Čo hovoríte na prvý trailer k blížiacemu sa seriálu? Podeľte sa s nami o vaše názory v komentároch.

Prečítajte si tiež  Výzva #CancelNetflix bojuje proti zákazu zdieľania účtov na Netflixe

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJYouTube / Netflix
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here