Okrem nových zariadení z dielne jablkovej firmy, sme sa počas včerajšej konferencie Far Out dočkali aj niekoľkých zaujímavých faktov. Počas podujatia spoločnosť Apple uviedla, že v minulom roku používatelia na iPhonoch celosvetovo zhotovili viac ako tri bilióny fotografií. Tento fakt dokazuje, že iPhone je vždy pripravený rýchlo a bez námahy zachytiť okamihy vášho života. Aspoň týmto mottom si to gigant z Cupertina obhájil pred svojimi divákmi.

Prečítajte si tiež  Pozrite sa ako vyzerá video natočené v akčnom režime nového iPhonu 14 Pro

O túto štatistiku sa počas keynote podelil Caron Thor, senior manažér spoločnosti Apple pre kvalitu fotoaparátov. Tri bilióny fotografií zhotovených v minulom roku na všetkých iPhonoch zahŕňajú aj fotografie zhotovené pre populárnu kampaň Apple Shot on iPhone. Tá propaguje fotografie zhotovené používateľmi telefónov iPhone na svojom Instagrame, ako aj na oficiálnej webovej stránke Apple alebo na billboardoch a pútačoch po celom svete.

iPhone v úlohe fotoaparátu do každého vrecka

V nádeji, že iPhone bude pokračovať v rozmachu fotografovania, zaviedla jablková spoločnosť výrazné pokroky v kamerách všetkých nových modelov. Nové fotoaparáty vyššej triedy Pro a Pro Max sú vybavené širšími snímačmi, úplne novým 48MP širokouhlým fotoaparátom a ďalšími funkciami zaujímavými funkciami. O všetkých novinkách sa môžete dočítať v tomto článku.

iPhone 14 Pro / 14 Pro Max
Zdroj: Apple

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -