Platenie mobilom bolo kedysi sci-fi a mnohí z nás si dnes už ani nepamätajú, kedy naposledy držali v rukách platobnú kartu. Služba Apple Pay bola predstavená ešte v roku 2014 v rámci iPhone 6 & Apple Watch eventu a odvtedy sa rozšírila do celého sveta.

Od roku 2019 ju dokonca máme aj na Slovensku a zákazníci si tento systém platenia veľmi pochvaľujú, pretože je bezpečný, jednoduchý a rýchly. A hoci sa stal všade veľkým hitom, hra GTA 5 to už nestihla zachytiť ani odzrkadliť, pretože vyšla v roku 2013. Ako, ale informuje portál Sportskeeda, nástupca s názvom Grand Theft Auto 6 to všetko zmení. Ukázalo sa to už v 90 sekundovej ukážke.

Hoci si to drvivá väčšina divákov určite nevšimla, trailer na GTA 6 je plný drobných odkazov, ktoré kopírujú reálny svet. Pamätníci vedia, že spoločnosť Apple je v tejto sérii parodovaná logom, ktoré zobrazuje košík ovocia a nesie názov „Fruit“.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí. 

Pokiaľ ste si dobre pozreli celú ukážku z hry GTA 6, pravdepodobne sa vám na logo spoločnosti Fruit, ktorá vyrába smartfóny zo série „iFruit“ nepodarilo naraziť.

Jeden z fanúšikov si však na dverách predajne, ktorú prepadávajú dve hlavné postavy všimol nálepku, ktorá imituje nápis Apple Pay. Práve ten sa nachádza na mnohých výkladoch po celej USA (Na Slovensku nie je až taký rozšírený).

Namiesto loga spoločnosti Apple je tu však spomínané logo ovocného koša, za ktorým pokračuje nápis „Pay“. Je teda jasné, že v hre GTA 6 bude táto platobná metóda existovať.

Ostatné už iba zostáva, či ju budú môcť hráči pri nákupe tovaru, alebo služieb v obchodoch, na čerpacích staniciach a podobne využívať. Nechajme sa prekvapiť.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Ľudia sa búria. Ulož.to mení spôsob vyhľadávania a ten starý už nikdy nevráti späť. Je to extrémne nepraktické
Môže ťa zaujímať
- Reklama -