Herná séria Grand Theft Auto dostane už čoskoro svoje roky očakávané pokračovanie. Aj keď je GTA 6 vo vývoji poriadne dlho, zdá sa, že vývojári pomaly, ale isto mieria do finále. Podľa MyTimeToShineHello sa štúdio Rockstar pomaly začína zaoberať ďalším veľkým projektom. Hráči sa majú na čo tešiť.

Samotný titul sa nám síce ešte oficiálne neukázal na žiadnom traileri, no už sme mohli vidieť videá z jeho vývoja, ktoré sa ešte minulý rok podarili ukradnúť mladému, iba 18-ročnému hackerovi. Hra GTA 6 by mala byť predstavená pravdepodobne už koncom roka 2023, prípadne začiatkom roka 2024 a do predaja vstúpi niekedy začiatkom roka 2025. Už iba z tohto dôvodu je jasné, že by mala byť dokončená v najbližších mesiacoch a tímy by sa mali postupne zameriavať na ďalšie tituly.

Únik tiež naznačuje, čím sa začnú zaoberať v Rockstar Games po GTA 6. Študio by malo pomaly, ale isto začínať s vývojom tretieho pokračovania legendárnej ságy Red Dead Redemption, ktorej druhý diel vyšiel 2018 a prvý diel v roku 2010. Momentálne sa fanúšikovia nedočkali žiadneho dielu približne 5 rokov, takže to dáva zmysel.

Na Red Dead Redemption 3 si počkáme roky 

Pokiaľ sa však tešíte na skoré vydanie Red Dead Redemption 3, rovno na to zabudnite. Ide o jeden z najdôležitejších titulov, na akom Rockstar Games bude pracovať a tak sa môže pokojne stať, že oficiálne vydanie príde niekedy za 5 a viac rokov.

Veď aj GTA 5 bolo po prvýkrát k dispozícii na herné konzoly PlayStation 3 a Xbox 360 ešte 17. septembra 2013 a dnes, po desiatich rokoch sme sa ešte stále nedočkali žiadneho nástupcu.

Vývojári iba neustále aktualizujú GTA Online, z ktorého im prúdi pomerne slušná čiastka peňazí. To je však všetko. Nechajme sa teda prekvapiť, čo nám ukáže čas. Každopádne, dlho očakávané GTA 6 je poriadne blízko!

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 16 prinesie novinku, o ktorej zatiaľ nikto nehovoril
Môže ťa zaujímať
- Reklama -