Slovenské banky niekoľkokrát ročne realizujú odstávky služieb, aby mohli zvýšiť ich kvalitu a funkčnosť. Nedávno sme sa s tým stretli pri UniCredit Bank či Tatra Banke, pričom teraz upozornila na pripravovanú údržbu aj ČSOB banka. Vo svojej tlačovej správe zverejnila, že jej služby Moja ČSOB, ČSOB SmartBanking a ČSOB API (PSD2) budú na približne pol dňa nedostupné.

Plánovaná odstávka prebehne už v túto sobotu 6. augusta 2022 a to v čase od 00:01 ráno do 15:30 poobede. V uvedenej dobe nebude možné realizovať ani vklady na účet prostredníctvom vkladomatov, pričom odstávka sa dotkne aj vybraných služieb na pobočkách a v nákupných centrách.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

Dôležité je však podotknúť, že platby kartou v kamenných prevádzkach ako aj na internete by mali podľa tlačovej správy fungovať bez obmedzení. Toto iste platí aj pre výber hotovosti z bankomatov ČSOB. Pokiaľ teda nebudete potrebovať internetové služby, obmedzenie sa vás pravdepodobne nijako nedotkne.

Spozornieť majú aj bývalí klienti OTP banky 

Pokiaľ patríte medzi klientov bývalej OTP banky, v sobotu 6. augusta od 00:01 ráno do 15:30 poobede sa pripravte na to, že nebude možné realizovať väčšinu operácií na pobočkách a ani hotovostné výbery a vklady.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 môže zdražieť všade mimo USA. Dôvodov je hneď niekoľko

Pokiaľ sa teda chystáte na výber peňazí, ČSOB vám odporúča, aby ste to urobili pred odstávkou alebo využili inú sieť bankomatov, ktorá bude fungovať bez obmedzení. Banka sa za prípadné komplikácie ospravedlňuje.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -