Aj keď mala odstávka služieb trvať len do 1:00 (28. júla 2022), celá situácia sa mierne skomplikovala. Tatra Banka zverejnila na svojom webe novú informáciu, v ktorej avizuje ďalšie práce súvisiacich s pravidelnou údržbou a vylepšovaním služieb.

Výpadok sa bude týkať vybraných funkčností v Internet bankinguTB a mobilnej aplikácie Tatra banka a prebehne 28. 7. 2022 v čase od 21:15 do 23:30. V súčasnosti nevieme, čo tento problém spôsobilo, no celá odstávka prebehne vo večerných hodinách. Cez deň bude teda všetko fungovať tak, ako ste na to zvyknutí.

Tatra Banka sa zároveň ospravedlňuje za spôsobené problémy.

Pôvodný článok – DÔLEŽITÉ: Známa Slovenská banka chystá odstávku služieb. Fungovať nebude apka ani Apple Pay a Google Pay

Bankové spoločnosti sa pokúšajú priniesť svojim zákazníkom čo možno najlepší používateľský zážitok v rámci aplikácií alebo platenia. To však nejde dosiahnuť bez pravidelnej údržby a vylepšovania služieb. Aj preto Tatra Banka uskutoční dňa 27. 07. 2022 v čase od 22:30 hod. do 01:00 hod. plánovanú údržbu informačných systémov. Zákazníci v tomto čase nebudú môcť využívať viaceré funkcie bankovníctva.

Tatra Banka vo svojej oficiálne správe uviedla, že odstávka sa bude týkať služieb elektronického bankovníctva, do ktorých spadá Internet bankingOtvorené bankovníctvo a Business banking.

Prečítajte si tiež  Kde je najlacnejší benzín alebo nafta? Táto aplikácia vám odpovie

Rovnako tak nebudú funkčné ani aplikácie Tatra Banka, Tatra Banka VIAMO, Google Pay, Apple Pay, platby na internete, služby CardPay a TatraPay, overenie platieb prostredníctvom 3D secure a webové stránky banky a jej dcérskych spoločností Tatra Leasing, TAM a DDS.

V prípade, že v uvedenom čase dôjde k problémom s kartami, ich zablokovanie môžete zrealizovať prostredníctvom kontaktného centra DIALOG Live *1100, ktorého ostatné služby budú k dispozícii v obmedzenom režime.

Prečítajte si tiež  Cena nabíjania elektromobilu: Koľko stojí jedno nabitie?

Taktiež je dôležité dodať, že ak sa rozhodnete v kamenných obchodoch platiť fyzickou plastovou kartou a nie cez Goolge Pay alebo Apple Pay, táto služba bude fungovať bez obmedzenia. To isté platí aj pre výbery hotovosti z bankomatu.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -