Herná séria Grand Theft Auto sa už v priebehu decembra dočká veľkého odhalenia, v rámci ktorého uvidíme trailer na roky očakávanú hru GTA 6. Nejde o žiadnu špekuláciu, ale informáciu, ktorú svetu odovzdalo priamo vývojárske štúdio Rockstar Games. A aj keď je to správa fantastická, ešte stále to znamená, že od veľkého vydania hry sme pomerne vzdialení.

Titul je totiž vo vývoji a ako poznáme Rockstar Games, zverejnenie traileru môže prísť pokojne aj o jeden, či jeden a pol roka skôr, ako vydanie samotnej hry na herné konzoly. Inými slovami, je vysoká pravdepodobnosť, že GTA 6 si po prvýkrát zahráme až niekedy začiatkom roka 2025. A presne tento fakt donútil niektorých fanúšikov série, aby sa začali viac starať o svoje zdravie.

Konkrétne sa sociálnej sieti X (bývalý Twitter) sa objavil príspevok v ktorom autor poukazuje na zvláštny status pre-zdieľaný zo sociálnej siete Reddit.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí. 

Práve v tomto statuse píše, že je z vydania GTA 6 mimoriadne nadšený. Na hru sa dokonca teší až tak, že okamžite prestal fajčiť. To, že by skončil v nemocnici, alebo by kvôli cigaretám musel užívať silné lieky ho v tejto súvislosti desí.

Autor tiež v statuse spomenul, že bez cigariet sa mu darí vydržať už 10 dní, v čom mu samozrejme držíme palce.

Zaujímavé je tiež to, že tejto iniciatívy sa chytili aj ďalší používatelia, ktorí taktiež prestali fajčiť.

Ako sme však naznačili vyššie, reálne vydanie GTA 6 je ešte poriadne ďaleko. Pokiaľ by ho Rockstar Games odložilo na rok 2026 (čo sa môže pokojne stať), možno by tým firma zachránila niekoľkým ľuďom, ktorí skončili s fajčením zdravie, či dokonca život. Otázne len zostáva, ako dlho im táto snaha vydrží.

Loopi
REKLAMA

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Seriál „Truth Be Told“ sa dočká pokračovania!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.