Dlhé mesiace špekulácií sú zdá sa na konci. Herné štúdio Rockstar Games konečne oficiálne potvrdilo, že hráči legendárnej série Grand Theft Auto sa v blízkej budúcnosti dočkajú pokračovania, ktoré bude niesť s najväčšou pravdepodobnosťou názov GTA 6.

Nový herný titul je vo vývoji už niekoľko rokov, pričom minulý rok v septembri došlo dokonca ku masívnemu úniku videí. Vývojári z Rockstar Games vo svojom oficiálnom stanovisku potvrdili, že zábery skutočne pochádzajú z ranného vývojového štádia ďalšieho pokračovania Grand Theft Auto.

Horšou správou, ale je, že štúdio zostáva stále veľmi tajomné a príchod GTA 6 avizovalo len prostredníctvom príspevku na sociálnej sieti X (bývalý Twitter). Dokonca sme sa nedočkali ani žiadnej ukážky no zúfať nemusíme, pretože tvorcovia prezradili, kedy vyjde prvý trailer.

Ten by mal byť k dispozícii už začiatkom decembra 2023, pričom presný dátum je stále záhadou. Ako sme však upozornili aj v našom nedávnom článku, Rockstar Games by mohli využiť príležitosť a upútavku na GTA 6 ukázať priamo na akcii The Game Awards, ktorá sa bude konať 7. decembra 2023. Nič však nie je isté. 

Ak teda čakáte na GTA 6, konečne už máte istotu, kedy sa pozriete na prvé oficiálne zábery na vlastné oči. Koniec koncov, na nástupcu GTA 5 čakáme už viac, ako desať rokov a tak je na čase, aby nám Rockstar Games prezradili viac. Nechajme sa prekvapiť.

Loopi
REKLAMA

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Touch ID v iPhone 12 bude zrejme realitou. Naznačilo to samotné Apple.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -